SEO paslaugos | SEO optimizavimas

SEO paslaugos padeda ne tik į svetainę pritraukti tikslinių lankytojų srautą, padaryti svetainę matomą paieškoje, bet ir padidinti pardavimus.

SEO optimizavimas

Teikiame profesionalias SEO paslaugas, padedame Jūsų įmonės puslapiui ar elektroninei parduotuvei pasiekti geresnių rezultatų paieškos sistemose ir taip padidinti pardavimus bei prekės ženklo žinomumą. Dirbame atsižvelgdami į kliento poreikius ir užsibrėžtus tikslus. Mūsų SEO paslaugų kaina visada yra mažesnė, nei Jūsų gaunama nauda, todėl investuoti į SEO – tikrai apsimoka. Tai gali patvirtinti mūsų esami klientai.

Kokia kaina?

SEO paslaugos susidaro iš kelių pagrindinių etapų: populiariausių (efektyviausių) raktažodžių parinkimo, konkurentų analizės, SEO strategijos sudarymo, vidinis SEO, išorinis SEO.

1 žingsnis.
SEO konsultantai ir analitikai tiria Jūsų verslo aplinką, konkurentus, nustato konkurencijos lygį ir pateikia atitinkamus pasiūlymus bei SEO strategiją, kaip galėtumėte pasiekti savų tikslų. Nuo šios strategijos profesionalumo priklauso paslaugų sėkmė, todėl šiame etape reikalingas itin glaudus bendradarbiavimas.

2 žingsnis.
SEO konsultantai išanalizuoja Jūsų turimus resursus (interneto puslapį ar puslapius) ir pateikia konkrečius pasiūlymus, ką reikėtų keisti tinklalapio struktūroje ir kode, kad šis būtų priimtinesnis paieškos sistemų reikalavimams. Tai vidinė SEO optimizacija (įžanga).

3 žingsnis.
Tvarkomas tinklalapis, jo struktūra, adresai, puslapių aprašymai, šalinamos HTML kodo klaidos, galinčios neigiamai atsiliepti visam optimizacijos procesui. Tai daroma bendradarbiaujant su Jūsų tinklalapį kuriančiais specialistais arba, gavus prisijungimus, tai daro mūsų programuotojai ir analitikai.

4 žingsnis.
Rūpinamės, kad į Jūsų puslapį vestų kokybiškos atgalinės nuorodos iš susijusio turinio resursų, taip pat galime pasirūpinti ir Jūsų puslapio reklama socialiniuose tinkluose, kurie turi įtakos bendram rezultatui. Visas šis procesas vadinamas – išoriniu SEO.

5 žingsnis.
Visų pakeitimų metu yra stebimi pasirinkti raktiniai žodžiai ir jų pozicijos paieškoje, analizuojama, kaip geriau galima juos „pakelti“.

SEO paslaugos

Šiandieninėje visuomenėje daugelis įmonių naudojasi SEO paslaugomis. Reta įmonė, kuri nėra girdėjusi apie SEO paslaugas. SEO paslaugos dažnai yra neteisingai suprantamos dėl iškreipto požiūrio į jas arba nusivylimo SEO paslaugomis dėl nekompetentingų įmonių atliktų darbų. Mes,profesionalai savo srityje, galime garantuoti, kad mūsų įmonė realiai įvertina kiekvieną situaciją ir daro atitinkamus žingsius, kurie padėtų Jūsų įmonei. Dėl to mes neturime bendrų, standartinių SEO paslaugo kainynų, nes jie yra labai individualūs ir priklauso nuo įvairių faktorių, kurie ir lemia SEO paslaugos atlikimo laikotarpį ir planuojamą investiciją į SEO paslaugas.

SEO optimizavimas

Dėl šių priežasčių derėtų rimtai pagalvoti, su kuriais specialistais dirbti ir ar SEO paslaugos bus atliekamos baltuoju, o ne juoduoju metodu. Kitas svarbus aspektas – iš anksto numatyti raktinių žodžių prognozuojamas pozicijas ir laikytis tokio darbo tempo, kuris užtikrintų SEO paslaugų įgyvendinamas prognozes. Tuomet SEO paslaugos yra atliekamos remiantis visokeriopu bendradarbiavimu, o už kiekvienus vienos ar kitos šalies veiksmų pasikeitimus yra pranešama atskirai. Būtent toks bendradarbiavimas gali padėti žymiai lengviau pasiekti norimas pozicijas ir gauti norimą rezultatą.

AdWords pagalba prieš SEO optimizaciją

Jeigu Google AdWords reklamą gali atlikti kiekvienas apie AdWords paslaugas nusimanantis asmuo, tai SEO paslaugos pareikalaus kruopštesnio ilgalaikio darbo ir kompentencijos ne tik mokėti, bet ir pagal visus Google reikalavimus atlikti SEO paslaugas. Todėl jei SEO paslaugos bus atliekamos savamokslio ar tik šiek tiek apie paslaugas nusimanančio žmogaus, didelė tikimybė, kad Jūsų puslapis ne tik nepasieks aukštesnių pozicijų, bet atlikus neigiamus veiksmus praras svetainės pozicijas. Pastebėję vis didesnes tokių specialistų klaidas, mes skubame ištaisyti šias nemalonias situacijas, kurios negrįžtamai gali pakenkti Jūsų verslui ir pardavimams.

SEO

Kai visi šie veiksmai būna numatomi, telieka susitarti dėl nuoseklumo ir reikiamos informacijos gavimo nutartu laiku. Geriausia, kad SEO paslaugos apibrėžtų ataskaitų teikimą ir būtų konkrečiai žinoma, kokių veiksmų dėka buvo pasiekti rezultatai. Tikime, kad teisingai atliktos SEO paslaugos padės Jūsų verslui pasiekti svarių rezultatų, padidins įmonės žinomumą, įgaus didelį pasitikėjimo rodiklį bendraujant su klientais bei paslaugų tiekėjais. Neabejojame, kad SEO paslaugos suteiks tik teigiamus rezultatus.

Kas yra SEO paslaugos?

SEO (Search Engine Optimization) yra specifinis procesas, kai Jūsų interneto puslapis arba el. parduotuvė yra optimizuojama pagal paieškos sistemų reikalavimus. SEO optimizacija pirmiausia vykdoma tinklalapio viduje, o tada atliekami išorinio SEO veiksmai, sustiprinantys pozicijas paieškos sistemose pagal tam tikrus raktinius žodžius. SEO optimizacijos procese dalyvauja skirtingų specialistų komanda, kurią mes koordinuojame, kad pasiektume užsibrėžtus tikslus – programuotojai, dizaineriai, interneto rinkodaros specialistai, SEO tekstų kūrėjai, SEO konsultantai, analitikai ir t.t. Tikslai nustatomi tik išsiaiškinus Jūsų poreikius ir lūkesčius.

Teikiame Jums priimtiniausias SEO paslaugas

Pirmiausiai išsiaiškiname Jūsų konkrečius poreikius ir lūkesčius;
• Apdairiai parenkame SEO strategijas. Mums svarbus REZULTATAS.
• Siūlome gerą kainos ir kokybės santykį.
• Turime subūrę jaunų ir ambicingų profesionalų komandą, pasiruošusią greitai ir operatyviai įgyvendinti įvairias SEO strategijas.
• Nuolatos sekame SEO rinkos naujienas, todėl esame susipažinę ne tik su naujausiomis teorinėmis, bet ir praktinėmis SEO detalėmis.
• Siūlome platų paslaugų spektrą, ne tik SEO paslaugas – kuriame logotipus, svetaines, užsiimame Google AdWords reklama.
• Pasitikime savo klientais, bet to paties reikalaujame ir iš jų, nes tik abipusio pasitikėjimo sąlygomis įmanomas ilgalaikis ir naudingas bendradarbiavimas.

SEO paslaugos kainos

Jei nusprendėte, kad Jūsų nebetenkina Google paieškos sistemoje užimti žemas pozicijas, SEO yra tai, ko jums reikia. Pirmiausia mes atliksime detalią svetainės analizę, kad išsiaiškintume geriausiai veikiančias raktines frazes, kuriomis remiantis bus pradedami darbai.

SEO optimizavimo kaina

Kokia yra SEO paslaugos kaina? Visų pirma, reikėtų pabrėžti, kad konkretaus atsakymo su konkrečia bazine kaina, kurią siūlome visoms be išimties įmonėms mes neturime.. Kodėl? Nes SEO paslaugos kaina priklauso nuo įvairiausių faktorių, kaip domeno amžius, svetainės aktyvumas, naudojamų sistemų, turimų funkcionalumų, raktinių žodžių kiekio, raktinių žodžių konkurencijos ir esamos Jūsų puslapio pozicijo.

SEO kainos

Kiekvieną kartą specialistai atskirai perskaičiuoja kiekvienam projektui SEO optimizavimo kainas. Kadangi įmonė yra išsikėlusi sau vieną pagrindinių tikslų dirbti sąžiningai bei skaidriai, visus galimus nesusipratimus su kiekvienu projektu aptariame iš anksto tam, kad neatsirastų klientų nepasitikėjimas dėl neatskleistos visos būtinos informacijos. Septynerių metų patirtis padėjo atrasti geriausias strategijas, kurių pagalba padėjome ne vienai įmonei atsidurti TOP‘ų viršūnėse, todėl tikime, kad mūsų kokybės ir SEO paslaugos kaina yra adekvati ir pagrįsta praktiniu įsitikinimu bei noru garantuoti ir įvykdyti visus susitarimus. Mūsų patirtis rodo, kad geriausią rezultatą atneša tarpusavio bendradarbiavimas ir ryšių palaikymas. Būtent dėl šios priežasties bendraujame su atsakingais žmonėmis tam, kad galėtume išsiaiškinti visą būtiną informaciją sklandžiam darbui numatyti. Esame įsitikinę, kad bet kuris vadovas yra pozityviai nusiteikęs dalintis informacija tam, kad būtų pasiekta aukščiausia galima pozicija paieškos sistemose.

SEO paslaugos kainos | SEO optimizavimo kaina

geltonos linijos

D.U.K.

Ar būtina registruoti svetainę Google?

 Ne, tai nėra būtina. Dauguma paieškos sistemų šiais laikais puslapius indeksuoja sekdamos nuorodas iš kitų svetainių, todėl bet kokia nuoroda iš jau egzistuojančios svetainės duos signalą Google (ar kitai paieškos sistemai), kurio užteks, kad Jūsų svetainė būtų suindeksuota.

Ar verta mokėti už registravimą Google?

Dažnai susiduriame su situacija, kai įmonės klientams siūlo mokamą registravimą paieškos sistemose. Tokiu atveju neapsigaukite. Nėra jokio tikslo mokėti už registravimą paieškos sistemose, nes tai yra nebūtinas žingsnis, paieškos varikliai šį darbą atlieka patys.

Kiek kainuoja SEO?

Konkretaus atsakymo nėra, nes kiekviena svetainė yra unikali. SEO paslaugų kaina priklauso nuo labai daug faktorių: svetainės ir domeno amžiaus, naudojamų sistemų, raktažodžių kiekio, raktažodžių konkurencijos ir pan. Kiekvienu atveju SEO paslaugų kainą skaičiuojame individualiai, pirmiausia atlikę pirminę SEO analizę.

Rašome straipsnius apie produkciją. Ar tai gerai?

Kurdami produkijos aprašymus pirmiausia orientuokitės į žmones, kurie skaitys tekstą, ir tik po to į paieškos variklius. Jeigu turinys kokybiškas, tokie straipsniai yra tinkami.

Kaip padaryti svetainę draugišką paieškos varikliams?

Be SEO darbų sąrašo atlikimo patariame analizuoti svetainės lankytojų statistiką. Tirkite galimas priežastis, kodėl žmonės jūsų svetainėje praleidžia mažai laiko, neužpildo kontaktų formos, atlikite pakeitimus ir sekite tolimesnius rezultatus. Nuolatinio darbo dėka sukursite svetainę, kurią mėgs lankytojai, bus linkę ja pasidalinti su kitais, o tai duos signalą paieškos sistemoms, kad Jūsų svetainė yra verta būti aukštuose paieškos rezultatuose.

Buvome pirmose pozicijose, tačiau vieną dieną neberadome svetainės Google. Kas nutiko?

Patikrinkite ar Jūsų svetainė veikia. Jei taip – galimos kitos kardinalaus pozicijų kritimo priežastys. Pabandykite Google paieškos sistemoje įvesti kombinaciją Site:jususvetaine.lt „raktinis žodis“ (kur „raktinis žodis“ turėtų būti Jūsų raktažodis pagal kurį pozicijos pakito). Jei Google nepateikia Jūsų svetainės skilties, kuri buvo reitinguojama tarp pirmų rezultatų – galimai buvote užblokuoti. To pasekmės galėjo būti agresyvaus SEO, blackhat SEO vykdymas. Tokiu atveju kreipkitės pagalbos į profesionalus.

Vidinis SEO

Vidinis skiriasi nuo išorinio SEO tuom, kad būtent šios optimizacijos metu yra pateikiama turinio analizė, svetainės aprašymai, tekstai, programinis kodas ir su programiniu kodu susijusios problemos.

Daugiau

Išorinis SEO

Išorinis SEO – tai sprendimas kiekvienam verslui, vertinančiam didelį klientų srautą, didėjančias apyvartas ir galimybę plėtoti verslą ne tik Lietuvos, bet ir užsienio rinkose.

Daugiau

SEO strategija

Marketingo strategijos parinkimas ir pritaikymas praktikoje yra vienas iš pagrindinių ir pamatinių sėkmingo verslo kūrimo žingsnių.

Daugiau

Raktažodžių parinkimas

Svarbus SEO elementas – raktažodžiai. Tinkamai parinkti raktažodžiai leidžia pasiekti maksimalių ir efektyviausių rezultatų Jūsų verslui.

Daugiau

SEO paslaugos kaina

Didžiausią įtaką SEO kainos sudaro konkurencijos lygis Jūsų pasirinktoje rinkoje bei raktinių žodžių populiarumas paieškos sistemose.

Daugiau

Susisiekite su mumis

Mūsų požiūris į puikius projektus prasideda laiko patikrintu procesu, kuris sukuria netikėčiausią rezultatą.

Kontaktai