Raktažodžių parinkimas / SEO analizė

Svarbus SEO elementas – raktažodžiai. Tinkamai parinkti raktažodžiai leidžia pasiekti maksimalių ir efektyviausių rezultatų Jūsų verslui.

Atlikti tyrimai rodo, kad didelė koncentracija į tikslines-vieno žodžio frazes neatneša didelio rezultato, kadangi tokių frazių užklausos sugeneruoja tik 20-30% nemokamo (organic) srauto.

Likusią dalį srauto sudaro ilgesni (3-5 žodžių) raktažodžiai (longtail keywords), kuriuos naudojant yra lengviau būti pirmose paieškos sistemų vietose dėl mažesnės konkurencijos. Taip pat paskaičiuota, kad žmonės geriau konvertuoja atėję iš ilgesnių raktinių užklausų, kadangi jie žino ko konkrečiai ieško.

Vidinis SEO

Vidinis SEO skiriasi nuo išorinio SEO tuom, kad būtent šios optimizacijos metu yra pateikiama turinio analizė, koreguojami svetainės aprašymai, tekstai, programinis kodas ir su programiniu kodu susijusios problemos.

Daugiau

Išorinis SEO

Išorinis SEO – tai sprendimas kiekvienam verslui, vertinančiam didelį klientų srautą, didėjančias apyvartas ir galimybę plėtoti verslą ne tik Lietuvos, bet ir užsienio rinkose.

Daugiau

SEO strategija

Marketingo strategijos parinkimas ir pritaikymas praktikoje yra vienas iš pagrindinių ir pamatinių sėkmingo verslo kūrimo žingsnių.

Daugiau

Raktažodžių parinkimas

Svarbus SEO elementas – raktažodžiai. Tinkamai parinkti raktažodžiai leidžia pasiekti maksimalių ir efektyviausių rezultatų Jūsų verslui.

Daugiau

SEO paslaugos kaina

Didžiausią įtaką SEO kainos sudaro konkurencijos lygis Jūsų pasirinktoje rinkoje bei raktinių žodžių populiarumas paieškos sistemose.

Daugiau

Susisiekite su mumis

Mūsų požiūris į puikius projektus prasideda laiko patikrintu procesu, kuris sukuria netikėčiausią rezultatą.

Kontaktai