Google Analytics konsultacija


Esame sertifikuoti „Google“ partneriai, tad turime galimybę savo klientams teikti profesionalias paslaugas. Dėl tos priežasties, jog puikiai išmanome „Google” įrankių specifiką, galime kuo geriau panaudoti duomenų analizės bei skaitmeninės rinkodaros kūrimo įrankius savo klientų nustatytiems tikslams pasiekti.

Mūsų Paslaugos

Mes sutelkime dėmesį ne tik į statistikos analitiką, bet ir į psichologiją. Užtikriname konsultavimo kokyb bei tikslius rinkodaros skaičiavimus. Visa tai reiškia, kad mes turime puikų kolektyvą, kuris padės jums naudotis “Google Analytics“ projektais. Nors mūsų projektai yra visiškai suplanuoti ir pritaikyti jūsų poreikiams, mes galime pasiūlyti unikalių bei puikiai veikiančių svetainės tobulinimo strategijų. Kad ir kokioje elektroninio verslo stadijoje esate: padėsime iškovoti geresnes pozicijas.

Google Analytics

Visapusiško aptarnavimo strategijos konsultavimas

Mes padėjome kai kurios didžiausioms Lietuvos įmonėms sukurti savo skaitmeninės rinkodaros strategijas, todėl, jei turite didesnio masto projektą, apie kurį norite pasikalbėti, praneškite mums. Turint omenyje mūsų didelę patirtį, galime padėti bet kuo: pradendant poreikių analize, SEO straipsnių ar interviu rašymu ar net jūsų internetinio puslapio struktūros analizės parengimu. Rekomendacijų ir pasiūlymų paketas paruošiamas per pirmą bendradarbiavimo mėnesį tam, kad būtų galima naudotis ir dalytis duomenimis. Mūsų pagrindinis dėmesys skiriamas tam, kad užtikrintume konkurencinį pranašumą naudodamiesi duomenimis, kurių pagalba galite stebėti, gerinti bei optimizuoti savo svetainę. Kita naudinga medžiaga, kurią suteikiame:

  • Tinklalapio optimizavimas ir personalizacija
  • Apsilankymų pobūdis, įžvalgos ir modeliavimas
  • Auditorijos identifikavimas ir segmentavimas rinkodaros priemonių gerinimas

Kaip mes galime padėti?

Dažnai sakoma, kad norint gyventi internetiniame pasaulyje būtina susikurti savo skaitmeninį DNR. Laimei, mes taip pat turime aistrą, atsidavimo, kompetencijos ir daug daugiau įkrovos.

Mes reguliariai rašome straipsnius į svarbiausius Lietuvos portalus, pvz., „Delfi“, „15min”, taip pat dalinamės mintimis ir įžvalgomis savo tinklaraštyje. Taip pat dalyvaujame IT rinkodaros renginiuose. Visa tai reiškia, kad mes stengiamės diegti naujoves ir didžiuotis tuo, kad vieni iš pirmųjų testuojame įrankių beta versijas, kurių pagalba galime užtikrinti, jog savo klientams naudojame naujausiais įrankiais ir funkcijomis, kurios padėtų geriau suprasti ir patobulinti vykdomus elektroninius projektus ir jų rinkodarą.

Būkite tikri

Mes rūpinsimės ne tik Jūsų puslapio technine priežiūra: vystant naujausias ir labiausiai naudingas įrankių beta versijas, nes vienas iš svarbiausių aspektų – mūsų požiūris į klientus. Mes didžiuojamės turėdami nepriekaištingą reputaciją ir galėdami teigti, jog esame tokie skaidrūs, kaip ir šviežiai nuvalytas automobilio priekinis stiklas. Visi mokesčiai yra apmokėti iš anksto, atsižvelgiant į numatomą projekto laiką. Mes nuolat informuojame apie tai, kiek laiko praleidome kiekviename projekto įgyvendinimo etape, ties kurio dirbame. Be to, mes vertiname didelį pasitikėjimo lygį, kurį mūsų klientai suteikia, suteikdami prieigą prie svetainės kodo ir kitų svarbių išteklių. Mes sukūrėme griežtus kokybės užtikrinimo procesus, siekdami užtikrinti, kad pridėtas stebėjimo kodas nedarys įtakos Jūsų projekto funkcionalumui.

Turite klausimų?
mes į juos atsakysime

Skambinkite telefonu: (8-52) 100 104

Rašykite: info@cet.lt

Adresas: Savanorių pr. 176C-93, Vilnius LT-03154

Darbo laikas: Pirmadienis – Ketvirtadienis 8:00 – 17:00, Penktadienis 8:00 – 16:00

Rekvizitai:
UAB „Commercial Engineering Technologies“
Adresas: Savanorių prospektas 176C-93, Vilnius
Įmonės kodas: 302624745
PVM mokėtojo kodas: LT100006610314
Bankas: AB „DNB“
SWIFT AGBLLT2X Banko kodas 40100
Ats. sąsk.: LT634010042403207519