SEO paslaugos


CET.LT tikslas – nukreipti paieškos srautą į Jūsų interneto svetainę, kad lengviau įgyvendintumėte savo veiklos tikslus (Goals).  SEO paslaugos padeda ne tik į svetainę pritraukti tikslinių lankytojų srautą, padaryti svetainę matomą paieškoje, bet ir padidinti pardavimus. Toliau paaiškinsime, kaip galime atlikti SEO Jūsų interneto svetainei.

SEO paslaugos – kas tai?

Paieškos sistemų optimizavimas (SEO) – tai menas (o kartu ir mokslas), kaip natūraliai padidinti Jūsų interneto svetainę pasiekiančių lankytojų skaičių (pagerinamas Jūsų interneto svetainės reitingas paieškos sistemos rezultatų puslapyje (SERP) pagal raktinius žodžius). SEO – būtinoji bet kokios sėkmingos įmonės skaitmeninės strategijos sudėtinė dalis; jai svarbiausia – padidinti techninį efektyvumą, svarbumą ir pagerinti naudotojų patirtį apskritai.

Sėkmingos veiklos internete galima tikėtis tik optimizavus interneto svetainę, joje pateikiant informatyvų ir patrauklų turinį, skirtą tinkamiems naudotojams pagal tinkamus ir susijusius tikslinius raktinius žodžius.

„Google“ algoritmas interneto svetainių paieškos reitingą apskaičiuoja pagal daugiau nei 200 skirtingų veiksnių, todėl iš pirmo žvilgsnio SEO paslaugos atrodo visiškai neįgyvendinamas uždavinys. Šio iššūkio mūsų SEO specialistai visiškai nebijo – nuolat mokomės ir bandome naujas strategijas, tad puikiai išmanome visą SEO gerąją patirtį ir esame pasirengę Jums patarti, kaip optimizuoti savo interneto svetainę.

SEO svarbiausia – matomumas. Milijonai žmonių kasdien ieško atsakymų savo pasirinktomis paieškos sistemomis. Nepriklausomai nuo naudojamos paieškos sistemos („Google“, „Bing“ ar „Yahoo“, nors yra ir daug kitų paieškos sistemų), antrąjį rezultatų puslapį pasiekia tik 10 proc. visų naršytojų. Todėl didžiausia konkurencija kyla dėl galimybės patekti į Google #1 puslapį.

Mūsų požiūris į SEO optimizavimą

CET.LT veiklos rezultatams skirtų strategijų tikslas – pasiekti, kad mūsų klientų interneto svetainės taptų (ir išliktų) matomomis, naudojantis įvairiausiais prietaisais ir paieškos sistemomis. Mes panaudojame įvairiais kanalais surinktus duomenis, todėl pagal kliento siūlomus produktus (paslaugas), interneto svetainę ir konkurencinę aplinką galime pateikti gilių įžvalgų.

Laikomės labai skaidraus požiūrio į SEO paslaugas. Mūsų SEO optimizavimo požiūris remiasi trimis ramsčiais, kurių pagrindu parengiame apgalvotą strategiją ir įgyvendinimo planą:

Pagrindiniai+trys+SEO+principai

Visų pirma atliekame interneto svetainės SEO auditą, tiriame techninius, puslapio ir kitus elementus, tuomet parengiame rekomendacijas – priklausomai nuo to, ar lengva jas įgyvendinti, ir numatomo poveikio. Vėliau teikiame nuolatinę pagalbą ir padedame klientams nuolat koreguoti algoritmus, paieškos sistemoms keliamas SEO rekomendacijas ir naudotojų patirčiai keliamus reikalavimus.

Nagrinėdami konkurencinę aplinką, atliekame išsamią atgalinių nuorodų, matomumo rezultatų, klientų ketinimų signalų ir reitingų duomenų analizę (pagal daugelį Jūsų veiklai svarbių raktinių žodžių). Kadangi gerai išmanome „Google Analytics“, „MOZ.com“, „CoreMetrics“ ir „BrightEdge“, galime stebėti įgyvendinimo rezultatus ir diagnozuoti srauto pokyčius, esame pasirengę pateikti tikslias rekomendacijas pagrindinių veiklos rodiklių (angl. Key Performance Indicators – KPI) pagrindu. Taip pat galime valdyti turinio strategiją, nes manome, kad potencialūs pirkėjai ieško jiems reikalingos, svarbios informacijos pirkimo sprendimui priimti – tą informaciją jie ir turi gauti.

Mūsų komanda atrinks raktinius žodžius, kurie yra svarbiausi Jūsų klientams, taip pat padėsime sutvarkyti interneto svetainės turinį, kad daugiau naršytojų, ieškančių būdo užduočiai įvykdyti ar rasti su Jūsų veikla susijusias paslaugas, taptų Jūsų klientais.

Galite būti tikri – SEO rezultatai nenuvils

Kadangi paieško sistemų algoritmai nuolat kinta, būtinos nuolatinės inovacijos ir gebėjimas prisitaikyti. Šiuolaikinio SEO optimizavimo dinamika yra tokia, kad šis procesas dažnai persidengs su visomis Jūsų skaitmeninių produktų sritimis, tačiau, laimei, mūsų universalūs specialistai geba bendradarbiauti bei užtikrinti integraciją, todėl galite tikėtis vis geresnių rezultatų (paieškos, turinio atvaizdavimo, socialinėje ir kūrybinėje srityse).

Turime patirties ir esame daug kartų padėję klientams pasinaudoti turimomis paieškos galimybėmis. Nesvarbu, kokį tikslą sau keliate – pasiekti 1 puslapį, jame išlikti ar pirmauti SERP pagal raktažodžius, mūsų ekspertai pasirengę optimizuoti Jūsų interneto svetainę.

Norite daugiau sužinoti apie tai, kaip mūsų SEO specialistai gali Jums nedelsiant padėti? Kreipkitės, ir papasakosime, kaip galime pakylėti Jūsų verslą į aukštesnį lygį, remiantis tikraisiais reitingais.

Vidinis SEO

Vidinis skiriasi nuo išorinio SEO tuom, kad būtent šios optimizacijos metu yra pateikiama turinio analizė, svetainės aprašymai, tekstai, programinis kodas ir su programiniu kodu susijusios problemos.

Daugiau

Išorinis SEO

Išorinis SEO – tai sprendimas kiekvienam verslui, vertinančiam didelį klientų srautą, didėjančias apyvartas ir galimybę plėtoti verslą ne tik Lietuvos, bet ir užsienio rinkose.

Daugiau

SEO strategija

Marketingo strategijos parinkimas ir pritaikymas praktikoje yra vienas iš pagrindinių ir pamatinių sėkmingo verslo kūrimo žingsnių.

Daugiau

Raktažodžių parinkimas

Svarbus SEO elementas – raktažodžiai. Tinkamai parinkti raktažodžiai leidžia pasiekti maksimalių ir efektyviausių rezultatų Jūsų verslui.

Daugiau

SEO paslaugos kaina

Didžiausią įtaką SEO kainos sudaro konkurencijos lygis Jūsų pasirinktoje rinkoje bei raktinių žodžių populiarumas paieškos sistemose.

Daugiau

Susisiekite su mumis

Mūsų požiūris į puikius projektus prasideda laiko patikrintu procesu, kuris sukuria netikėčiausią rezultatą.

Kontaktai