Rinkodaros strategija

Jeigu šiuo metu ruošiatės vystyti ar jau vystote verslą, mes turime Jums labai svarbios informacijos, kurios nauda jau pasitvirtino daugelio įmonių praktikoje. Marketingo strategijos parinkimas ir pritaikymas praktikoje yra vienas iš pagrindinių ir pamatinių sėkmingo verslo kūrimo žingsnių.

Gauti pasiūlymą

Rinkodaros strategija ir valdymas

Tinkama marketingo strategija yra ta, kuri nustato ir padeda pasiekti verslo pajamų augimą, todėl siekdami šio tikslo, mes turime sužinoti Jūsų įmonės ilgalaikę viziją, kad galėtume nustatyti į Jūsų klientus orientuotą strategiją, atnešančią pardavimų padidėjimą. Iš pradžių yra vykdomas išplėstinis rinkos tyrimas ir konkurentų analizė, kurių dėka galima atrasti veiksmingų naujų idėjų ne tik naujų produktų ar paslaugų pozicionavimui, bet ir pačio prekinio ženklo išpopuliarinimui perspektyviausiais kanalais. Tikslingai išanalizuota ir į pardavimus orientuota marketingo strategija gali padėti išsiskirti iš konkurentų pabrėžiant Jūsų įmonės pranašumus. Tad jeigu norite kruopščiai parinktos marketingo strategijos, mes Jums siūlome: atlikti rinkos tyrimą, konkurentų analizę, nustatyti strateginius tikslus ir turint šiuos duomenis sudaryti marketingo planą jūsų teikiamai paslaugai ar parduodamam produktui.

Rinkos tyrimai

Viena iš svarbiausių marketingo plano dalių – rinkos tyrimai. Jie atskleidžia laisvas rinkos nišas, kuriose yra galimybė plėsti savo įmonės veiklą bei surinkti sisteminius duomenis apie tiesioginius ir netiesioginius konkurentus, numatyti potencialių klientų demografines ir kitas reikšimingas analizei savybes. Konkurentų analizė padeda išsiaiškinti konkurentų stiprybes, silpnybes, identifikuoja jų išskirtinumą ir išaiškina esamą poziciją rinkoje. Rinkos tyrimų nebuvimas – tarsi ėjimas neegzistuojančiu keliu, kuris veda į pražūtį, todėl keiskite padėtį, savo mąstymą ir lengviau artėkite link didėjančių pardavimų!

Rinkodaros planavimas

Marketingo planas – tai verslo žingsnių nustatymas, kuris nurodo, kokių veiksmų reikia griebtis, kad sėkmingai užimtumėte reikiamą segmentą ar rinkos nišą. Būtent marketingo planas nusako paslaugos ar produkto pozicionavimo būdus, reklamavimosi galimybes, praktika pagrįstas idėjas, kainodarą ir kitus svarbius, iš anksto suderintus punktus. Mes marketingo plane kiekybiškai išmatuojame pasirinktus tikslus ir kitus svarbius parametrus Jūsų efektyvesnės strategijos sukūrimui, todėl mūsų marketingo plane matysite tik į rezultatus orientuotus sprendimus.

Naujo produkto pateikimas rinkai

Jeigu galvojote, kad užtenka tik sukurti naują produktą ir džiaugsitės gerais pardavimais – turime Jus nuliūdinti. Nes didžiausią efektą daro ne tik produktas, jo savybės, išvaizda ir kiti faktoriai, bet ir pati naujojo produkto idėja, perteikta tikslinei auditorijai su praktikoje patikrintais bei veiksmingais būdais. Naujojo produkto pateikimas rinkai turi būti numatytas marketingo plane su kartu pateiktomis išanalizuotomis rinkos galimybėmis.

U

Reklama Google paieškoje

Padidinkite įmonės investicijų grąžą Google Adwords reklamos pagalba. Investuokite pinigus išmintingai – naudokite efektyviausią reklamą, kuri leidžia stebėti jos rezultatus realiu metu.

Remarketingas (pakartotinė rinkodara)

Potencialus klientas užsuko, bet neįsigijo prekės ar paslaugos? Padėsime susigrąžinti potencialų klientą atgal pakartotinės rinkodaros (remarketingo) reklamos pagalba.

YouTube reklama

Turite puikų įmonės reprezentacinį ar reklaminį vaizdo klipą? Padėsime, kad jis būtų pamatytas potencialių klientų YouTube reklamos pagalba.

Reklama vaizdiniame tinkle

Padidinkite prekinio ženklo žinomumą Google vaizdinės reklamos tinklo pagalba. Jūsų skelbimai bus rodomi populiariausiuose portaluose ir taip pasieks didžiules auditorijas.

Reklama socialiniuose tinkluose

Efektyvi socialinių tinklų reklama ir jų strategija padeda auginti aktyvią klientų auditoriją. Mes padedame išlaikyti susidomėjimą Jūsų prekiniu ženklu socialiniuose tinkluose.

Rekomenduojame savo paslaugas, rengiant marketingo strategiją ir planą

Jeigu Jūs esate orientuoti į pardavimų augimą ir siekiate akivaizdžių pajamų padidėjimo –  žinome kuo Jums padėti. Mes kuriame praktiškai patikrintas marketingo strategijas ir planus, kurie teikia pamatuojamą naudą. Rinkitės ne paslaugą, o strategiją – tikrai neapsiriksite!

Rinkos tyrimas

Naudodami surinkta pirmine bei antrine informacija mes apskaičiuojame rinkos dydį ir talpą.

k

Konkurentų analizė

Analizuojame konkurentus, jų savybes, poziciją rinkoje.

Potencialių klientų atrinkimas

Padedame pasirinkti potencialių klientų segmentą.

h

Strateginių tikslų nustatymas

Su Jumis išsiaiškiname verslo pranašumus, ypatybes, nustatome strateginius tikslus pardavimams didinti.

Kuriame rinkodaros strategiją

  • Padedame suformuoti į vartotoją orientuotą marketingo strategiją;
  • Nustatome tikslus ir jų matavimo parametrus;
  • Padedame išryškinti produkto/paslaugos savybes atsižvelgiant į vartotojo poreikius;
  • Padedame sukurti vertės pasiūlymą jūsų klientui.
  • Pasiūlome prienamos kainodaros sprendimus.
  • Sudarome komunikacijos planą.
  • Parenkame komunikacijos kanalus.
  • Padedame sukurti paskirstymo grandinę.

Turite klausimų? Mes į juos atsakysime

zalios linijos center

Skambinkite telefonu: (8 52) 100 104

Rašykite: info@cet.lt

Adresas: Savanorių pr. 176C-52, Vilnius LT-03154

Darbo laikas: Pirmadienis – Ketvirtadienis 8:00 – 17:00, Penktadienis 8:00 – 16:00

Rekvizitai:
UAB „Commercial Engineering Technologies“
Adresas: Savanorių prospektas 176C-52, Vilnius
Įmonės kodas: 302624745
PVM mokėtojo kodas: LT100006610314
Bankas: AB „DNB“
SWIFT AGBLLT2X Banko kodas 40100
Ats. sąsk.: LT634010042403207519