Reklama Google AdWords

Reklama Google – Google AdWords – tai reklaminiai skelbimai (+370 6466 8946), kurie rodomi „Google“ paieškos rezultatų dešinėje pusėje arba viršuje, jos kuriamos pagal reklamos užsakovo pasirinktus paieškos žodžius ar frazes. Reklamos užsakovas moka tik tada, kai vartotojas paspaudžia jo skelbimą. Reklama Google AdWords

Jei norite padidinti pardavimus ir interneto svetainės srautą, reklamuokite šalia paieškos rezultatų pateiktoje skelbimų nuorodų skiltyje naudodami Google AdWords skelbimus.

Naudodami Google AdWords reklama mokėjimo už paspaudimą (MUP) raktinių žodžių reklamavimą mokate tik už rezultatus. Svetainės savininkui ar bet kuriai įmonei “AdWords” reklama yra geriausias ir optimaliausias internetinės rinkodaros sprendimas.

Jūsų Google reklama rodoma tik potencialiems klientams, kurie ieško Jūsų teikiamų paslaugų/produktų, pagal susijusius raktinius žodžius, todėl tai labai tikslinga ir efektyvu.

Mumis pasitiki tokios įmonės kaip:

Reklama Google AdWords

Google AdWords Reklamos paslaugos Jūsų verslui:

Managed Google Advertising Konsultacijos Google AdWords sertifikuotų profesionalų
Esame sertifikuoti Google AdWords partneriai Lietuvoje. Jus dirbsite su Google akredituotais profesionalais, kurie puikiai išmano paieškos kompanijų organizavimo ir reklamos biudžeto klausimus.
Professional keyword selection Profesionalus raktinių žodžių parinkimas
Kad užtikrinti jūsų poziciją paieškos sistemose, parinksime specifinius raktažodžius jūsų reklamai. Mūsų ekspertai žino kaip padaryti reklamine kompanija matoma Google paieškos sistemoje, ko pasekoje sulauksite didesnio puslapio lankomumo ir pardavimų.
Copywriting and ad creation Reklaminių skelbimų kūrimas
Svarbu, kad reklama tiksliai atspindėtų Jūsų veiklos pobūdį. Mūsų reklamos kūrėjai kvalifikuoti parenkant tekstus reklaminėms kompanijoms.
Performance reporting Reguliari ataskaita
Nesvarbu kokį plana pasirinksite, Jūs reguliariai gausite detalią ataskaitą, kiek kartu buvo parodyta reklama, kiek kartu buvo paspausta ant reklaminio laukelio, išlaidos ir t.t.
Campaign update Kompanijos atnaujinimas
Ar Jūsų reklaminė kompanija pasiekė tikslinę auditoriją ir ar Jūs sulaukėte tikslinės auditorijos , kurios tikėjotės? Mes taip pat reguliariai, kaip ir siunčiame ataskaitas apie reklaminę komapniją, peržiurime Jūsų reklamos efektyvumą ir padarysime pakeitimus raktinių žodžių, kad užtikrinti maksimalų lankytojų skaičių.

Nesvarbu, koks Jūsų biudžetas, vis tiek galite pateikti skelbimus į Google AdWords reklamą. Mokate tik tada, kai lankytojas spustels Jūsų skelbimo tekstą, kuris bus nukreiptas tiesiai į Jūsų interneto svetainę!

Turite klausimų dėl Google AdWords reklamos? Susisiekite su mumis!

Reklamuotojo vadovas: bendradarbiavimas su trečiosios šalies partneriu – “Darbas su trečiosiomis šalimis“.

Google adwords reklama 4.9 5 6172 5