Share Button

Neseniai buvo paskelbtas įdomus tyrimas, parodantis, kiek kitų raktažodžių kiekvienas puslapis gali retinguoti „Google“ paieškoje. Įprastai, SEO yra linkę optimizuoti kiekvieną atskirą puslapį raktažodžio fraze. Tačiau tyrimas atskleidė, jog vidutiniškai aukščiausioje pozicijoje esantis tinklalapio puslapis taip pat bus reitinguojamas „Google“ pirmuose 10 rezultatuose pagal 1000 atitinkamų raktažodžių. Vertingi raktažodžiai sudaro mažiau nei pusę jų visumos, tai yra apie 400 raktažodžių.

00-average-number-also-rank-for-keywords2-800x540 (1)Remiantis tyrimu, jeigu išskirtume didelį paieškų skaičių turinčius raktažodžius, galime pastebėti, kad dažnai pasitaiko atvejų, kuomet vienas puslapis turi 2 -3 raktažodžius, kurių paieškų skaičius siekia 1000 paieškų per mėnesį. Tuo tarpu labai retai pasitaiko atvejų, kuomet vienas puslapis būtų reitinguojamas pagal daugiau nei vieną raktažodį, kurio ieškoma daugiau nei 10000 kartų.

CET ranking

Galiausiai buvo paskelbta, pagal kiek tarpusavyje nesusijusių raktažodžių yra reitinguojamas tas pats puslapis „Google“ organinėje paieškoje. Tai parodė, kad unikalių raktažodžių reitingavimo kiekis yra labai mažas.

cetranking