Turinio rinkodaros strategija

raudonos linijos

Pagal užsakymą parengiame turinio rinkodaros strategiją kiekvienam savo klientui. Mūsų patyrę rašytojai žino kaip priversti žodžius parduoti.

Turinio rinkodara sukuria bendruomenes, įkvepia dalintis ir pagerina pozicijas dėka aukštos kokybės, problemas sprendžiančio turinio. To pasekoje įtakojama vartotojo elgsena, kuri pagerina pardavimus ir sykiu padidina vartotojo ir prekinio ženklo sąsają.

Turinio rinkodara yra puiki galimybė pagerinti konversijas. Jos pagrindinis tikslas – patenkinti Jūsų tikslinės auditorijos lūkesčius. Turinio rinkodaros strategija padeda išsiskirti konkuruojant su kitais prekiniais ženklais, sykiu suteikdama kokybišką ir gerai vertinamą informaciją Jūsų klientui. Turinio rinkodara skirta pagerinti Jūsų prekinio ženklo žinomumą ir reputaciją.

Mūsų SEO komanda sugeba integruoti turinio rinkodarą į bet kokio sudėtingumo strategijas, kurios leidžia pagerinti konversijas ir svetainės aptinkamumą paieškos sistemose.

h

Rinkos naujienos

Aktualiausios rinkos naujienos, kurios informuos, supažindins ir pralinksmins skaitytojus. Naujienos padėsiančios išauginti vartotojų socialinį įsitraukimą, pagerinti skaitmeninę reputaciją ir užsitarnauti patikimumą.

j

Interviu rašymas

Pasitelkite savo srities ekspertų įžvalgas ir patarimus, kaip didinti verslo autoritetą viešoje erdvėje. Pasidalinkite jų patirtimi ir sulaukite tikslinės auditorijos dėmesio.

l

Analizės

Nuo pat projekto pradžios iki jo pabaigos teikiame detalias analizes ir įžvalgas. Įdėmiai dokumentuojame pasiektus rezultatus ir našumo rodmenis.

i

Pranešimai spaudai

Pagerinkite Jūsų svetainės lankomumą su išsiskiriančiais pranešimais spaudai, pateikiamais populiariausiuose naujienų portaluose.

e

Turinio strategija

Aktualiausios rinkos naujienos, kurios informuos, supažindins ir pralinksmins skaitytojus. Naujienos padėsiančios išauginti vartotojų socialinį įsitraukimą, pagerinti skaitmeninę reputaciją ir užsitarnauti patikimumą.

Baltoji spauda

Reklamuokite savo verslą aukštos kokybės baltojoje spaudoje, kuri pastebimai pagerins Jūsų klientų socialinės medijos įsitraukimo rodiklius.

Mes suprantame sėkmingos turinio rinkodaros strategijos svarbą, todėl kuriame  informatyvų, įtraukiantį ir įtikinantį turinį, kuris pritraukia skaitytojų dėmesį. Kiekvieną kartą pritaikome turinio strategiją pagal kliento poreikius.

Kuriame tokį turinį, kuris įtikina vartotoją užeiti į Jūsų svetainę, peržiūrėti ir įsigyti Jūsų paslaugas/prekes. Mūsų profesionalūs rašytojai žino, kaip priversti žodžius parduoti.

Turite klausimų? Mes į juos atsakysime

raudonos linijos centr

Skambinkite telefonu: (8 52) 100 104

Rašykite: info@cet.lt

Adresas: Savanorių pr. 176C-52, Vilnius LT-03154

Darbo laikas: Pirmadienis – Ketvirtadienis 8:00 – 17:00, Penktadienis 8:00 – 16:00

Rekvizitai:
UAB „Commercial Engineering Technologies“
Adresas: Savanorių prospektas 176C-52, Vilnius
Įmonės kodas: 302624745
PVM mokėtojo kodas: LT100006610314
Bankas: AB „DNB“
SWIFT AGBLLT2X Banko kodas 40100
Ats. sąsk.: LT634010042403207519