Share Button
Lietuva
Latvija
Estija
Utena
Rezekne
Tallinn
Vilnius
Daugavpils
Maardu
Alytus
Ogre
Rakvere
Marijampolė
Jekabpils
Narva
Klaipeda
Valmiera
Sillamae
Mažeikiai
Riga
Kohtla-Jarve
Šiauliai
Jurmala
Tartu
Panevėžys
Jelgava
Viljandi
Jonava
Ventspils
Parnu
Kaunas
Liepaja
Kuressaare

 

Vietovių sąrašas: šiuose miestuose galimas spindulio taikymas

 

Naudodami „AdWords“ taikymą pagal vietovę galite rodyti skelbimus pasirinktose geografinėse vietovėse: šalyse, šalies regionuose, tam tikru spinduliu aplink vietovę ar vietovių grupėse.
Naudodami taikymą pagal vietovę galite reklamuoti regionuose, kur rasite tinkamus klientus, ir apriboti reklamą srityse, kur mažesnė tikimybė klientus pasiekti. Tai gali padėti padidinti investicijų grąžą (IG). Spindulio pasirinkimas, Kai taikysite pagal spindulį, bus rodomas vietovių, esančių spindulio plote, sąrašas. Šios vietovės dar vadinamos taikomomis vietovėmis.

 

Patarimai, kaip pasirinkti savo įmonei tinkamas vietoves: į ką svarbu atsižvelgti
Būtinai taikykite pagal vietoves, kuriose yra jūsų klientai (tai nebūtinai turi būti ta pati vieta, kurioje įsikūrusi įmonė). Jei turite el. prekybos įmonę, taikykite ne tik pagal fizinę įmonės buvimo vietą, bet ir pagal visas vietoves, į kurias siunčiate prekes.
Jei taikote pagal sritį, kurioje nėra įsikūrusi jūsų įmonė, nematysite skelbimo atlikdami paiešką sistemoje Google.com. Tačiau galite naudoti Skelbimo peržiūros įrankį, kad rastumėte savo skelbimą.
Jei taikote nedideliu spinduliu, jūsų skelbimai gali būti rodomi su pertraukomis arba apskritai nerodomi. Taip yra todėl, kad nedidelės taikymo vietos gali neatitikti jūsų taikymo kriterijų.
Naudinga išlaikyti taikymo pagal kalbą ir vietovę nustatymų nuoseklumą. Pavyzdžiui, jei taikote pagal anglų kalba kalbančius naudotojus Anglijoje, nepamirškite taikyti pagal anglų kalbą ir įsitikinti, kad jūsų skelbimai sukurti anglų kalba.
Sėkmės naudojantis šiuo taip ilgai lauktu produkto atnaujinimu!