Share Button

Ar matėte žinutę apie taisyklių ir nuostatų pasikeitimą savo paskyroje? Siekiame sutaupyti jūsų laiką – tad šiame įraše rasite informaciją apie svarbiausius žinotinus pasikeitimus.
Jei naudojate „AdWords“, tai reiškia, kad registruodamiesi sutikote su taisyklėmis ir nuostatomis. Tai yra svarbu, nes turime taip pat suprasti svarbius dalykus, pvz., politiką, atšaukimą, mokėjimą, ginčų sprendimą ir atsakomybę.
Nuolat tobuliname skelbimų platformą ir plečiame veiklą pasauliniu mastu, todėl turime atlikti kelis pakeitimus, kurie atspindės naujausius pokyčius. Todėl šiandien daugeliui „AdWords“ klientų iš Europos, Vidurinių Rytų ir Afrikos pristatome naują taisyklių ir nuostatų rinkinį.
Naujienos
Vienas pagrindinių pakeitimų, kuriuos pastebėsite atnaujintose taisyklėse, yra tai, kad jose atsižvelgiama į naujus reklamavimo produktus ir paslaugas. Pavyzdžiui, dabar kai kuriais atvejais teikiame trečiųjų šalių skelbimus, todėl įtraukėme nuostatas, kurių laikomės spręsdami ginčus dėl skelbimų teikimo.
Kiti pakeitimai: atnaujinome nuorodas į politiką ir suvienodinome visas reklamavimo taisykles.
Turėsite atlikti svarbų veiksmą
Turėsite 45 dienas naujoms „AdWords“ taisyklėms ir nuostatoms peržiūrėti ir su jomis sutikti. Jei su jomis nesutiksite per 45 dienas, skelbimų teikimas gali būti pristabdytas, kol neperžiūrėsite ir nesutiksite.
Jei norite peržiūrėti ir sutikti su naujomis „AdWords“ taisyklėmis ir nuostatomis, tiesiog prisijunkite prie paskyros adresu https://adwords.google.lt. Būsite automatiškai peradresuoti į puslapį, kuriame pateikiamos atnaujintos taisyklės ir nuostatos. Spustelėdami nurodykite, kad sutinkate.
Prisijungę prie paskyros nematote naujų taisyklių?
Nesirūpinkite, jei jums prisijungus prie paskyros nepateikiamos naujos taisyklės, šiuo metu nereikia atlikti jokių papildomų veiksmų. Kadangi taisykles atnaujiname nuosekliai, gali būti suplanuota, kad veiksmų turėsite imtis vėliau. Taip pat gali būti, kad su taisyklėmis jau sutiko asmuo, įgaliotas atlikti veiksmus jūsų vardu (pvz., reklamos agentūra arba asmuo, įgaliotas priimti finansinius sprendimus jūsų paskyroje).
Daugiau informacijos
Atidžiai perskaitykite atnaujintas taisykles.  Daugiau informacijos apie šį taisyklių ir nuostatų pakeitimą, įskaitant visų šalių ir teritorijų, kurioms šie pakeitimai taikomi, sąrašą galite pasiekti apsilankę „AdWords“ pagalbos centre.