Share Button

Naujausi tyrimai parodė, kad pusė 18–49 metų amžiaus žmonių pirmiausia vaizdo įrašą peržiūri savo mobiliajame įrenginyje. Net būdami namuose, daugelis žmonių renkasi peržiūrėti išmaniajame telefone – dėl paprastumo bei teikiamų kontrolės ir suasmeninimo galimybių. Taigi keičiantis žiūrėjimo įpročiams stengiamės sukurti naujų formatų, atsižvelgdami į šiuos įpročius.

Todėl šiandien pristatome trumpus vaizdo įrašo skelbimus – naują šešių sekundžių vaizdo įrašų formatą, parduodamą „AdWords“ aukcione ir pagrįstą MUT (mokesčiu už tūkstantį parodymų). Trumpi vaizdo įrašo skelbimai puikiai tinka norint skatinti nuoseklų pasiekiamumą ir dažnį, ypač mobiliuosiuose, kur „vieno kąsnio“ vaizdo įrašai yra ypač efektyvūs.

Atsižvelgdami į formato glaustumą, pastebėjome, kad trumpi vaizdo įrašo skelbimai geriausiai veikia kartu su „TrueView“ arba „Google“ privilegijuotųjų kampanija. Atliekant pirmuosius bandymus trumpi vaizdo įrašo skelbimai labai pagerino viršutinio kanalo metriką, pvz., atpažinimą ir svarstymą, o tai papildo „TrueView“ pranašumą skatinti vidurinio ir apatinio kanalo metrikas, pvz., teigiamą požiūrį ir ketinimą pirkti. Taip pat pastebime, kad trumpi vaizdo įrašo skelbimai yra efektyvūs gerinant nuoseklų pasiekiamumą ir rodymo dažnį, naudojant juos kartu su „TrueView“ kampanija.

„Atlantic Records“ viena iš pirmųjų išbandė šį naują formatą. Ji naudojo trumpus vaizdo įrašo skelbimus, kad pristatytų britų muzikos grupės „Rudimental“ antrąjį albumą. Kaip sakė Fiona Byers, vyriausioji „Atlantic Records“ / „Warner Music Group“ rinkodaros vadovė, „TrueView“ ir trumpi vaizdo įrašo skelbimai buvo svarbi naujausios „Rudimental“ kampanijos dalis, pristatant antrąjį grupės albumą. Trumpi ir efektyvūs vaizdo įrašo skelbimai mums leido pademonstruoti visą spektrą legendinių svečių, prisidėjusių prie šio įrašo. Kiekvienas iš jų pateikė kokią nors trumpą ir aiškią įžvalgą apie vieną iš dalyvavusių atlikėjų ir atskirą albumo takelį, o „TrueView“ pateikė išsamesnę albumo ir grupės istoriją. Naudojami kartu, „TrueView“ trumpi vaizdo įrašo skelbimai tikrai veikia efektyviau nei kiekvienas iš šių formatų atskirai.“

Greitas ir smagus trumpų vaizdo įrašo skelbimų formatas puikiai tinka atskiromis dalimis pateikiamam turiniui. „Audi Germany“ sukarpė savo ilgesnį „TrueView“ skelbimą ir pristatė Q serijos visureigį naudodama iškalbingus vokiečių kalbos žodžius iš „q“ raidės, pvz., querpass (kryžminis smūgis) ir quantensprung (kvantinis šuolis). Jų noras naudoti naująjį formatą atspindi „Audi Germany“ šūkį „Vorsprung durch Technik“ („technikos pranašumas“).

Trumpi vaizdo įrašo skelbimai – tai tarsi vaizdo įrašo skelbimų haiku, taigi nekantraujame pamatyti, kaip kūrybiška bendruomenė juos išnaudos.  Trumpus vaizdo įrašo skelbimus galite pradėti naudoti nuo gegužės – apie tai pasikalbėkite su savo „Google“ pardavėju. Ir sekite naujienas, kadangi mes ketiname pristatyti daugiau skelbimų formatų, unikaliai pritaikytų pagal esamus ir būsimus vaizdo įrašų žiūrėjimo įpročius.

 

Paskelbė Zach Lupei, produktų vadybininkas, vaizdo įrašo skelbimai

Google AdWords Lietuvos komanda

Šaltinis: http://adwords-lt.blogspot.lt/2016/05/sukurta-mobiliesiems-trumpi-vaizdo.html