Share Button

Anksčiau šiais metais pranešėme, kad ketiname sukurti įrankius, pritaikytus reklamuotojų, vykdančių didelės apimties kampanijas, poreikiams. Juos vadiname Įrankiais patyrusiems naudotojams. Šie įrankiai skirti labiausiai patyrusiems reklamuotojams, kad jie galėtų pasiekti daug klientų iš karto, supaprastinti paskyros valdymą ir dirbti su duomenimis bei įžvalgomis.

Per kelis kitus mėnesius pristatysime daug naujų įrankių. Pirmasis iš jų – skelbimų tinkinimo priemonės, kurios tinka mėnesio temai apie skelbimų optimizavimą dideliu mastu.

Didelio skelbimų kiekio rodymas realiuoju laiku

Reklamuotojams, turintiems tūkstančius ar net milijonus produktų, rodyti kiekvienam produktui ir jūsų siūlomai akcijai pritaikytus pranešimus reikia labai daug laiko ir tai gali būti sudėtingas procesas. Naudojant skelbimų tinkinimo priemones galima rodyti itin klientams tinkamus skelbimus realiuoju laiku, net jei turite tūkstančius (o kartais milijonus) produktų, paslaugų ir akcijų ir viskas kasdien keičiasi.

Pavyzdžiui, skelbimų tinkinimo priemonės leidžia „Extra Space Storage“ pateikti atitinkantį, dinaminį skelbimą kiekvienam klientui ir neįtikėtinai greitai sukurti daugybę skelbimų. „Extra Space Storage“ teigia: „Kai naudodami skelbimų tinkinimo priemones į akcijos skelbimo tekstą dinamiškai įterpiame informaciją apie kainą ir laiką, pastebėjome, kad 113 proc. padidėjo Paspaudimų Rodiklis (CTR).

„Google“ suteikia mums sprendimą, kurį naudodami galime patenkinti vis augantį poreikį tinkamam klientui pateikti tinkamą žinutę.“

Kaip tai veikia 

Skelbimų tinkinimo priemonės naudoja įvairią įvedamą informaciją (pvz., apie įmonę), kad sugeneruotų ypač susijusius ir laiku pateikiamus skelbimus. Jei norite pradėti, tiesiog skaičiuoklėje pateikite įmonės informaciją, pvz., produktą, kainą ir reklamos laiką, taip pat – kurias kampanijas, skelbimų grupes arba raktinius žodžius jie atitinka. Ši informacija patenka į naują „AdWords“ bendrinamos bibliotekos skiltį Įmonės duomenys, kur ji gali būti saugoma ir pasiekiama, kai ją naudojame skelbimui rodyti.

Tada kuriate skelbimą naudodami skelbimų tinkinimo priemones, kurios yra parametrai, nurodantys mums, kokią informaciją iš skaičiuoklių norite įtraukti į savo skelbimus. „AdWords“ dinamiškai paima su kiekvieno kliento paieška labiausiai susijusią produkto informaciją ir įterpia ją į skelbimo tekstą. Tai sutaupo laiko, be to, kiekvieną kartą kiekvienam klientui galima pateikti paveikų, tinkintą skelbimą.

Kaip pritraukti sėkmę?

Yra daug įvairių būdų, kaip pritraukti sėkmę naudojant šiuos itin tinkinamus teksto skelbimus.

Naudodami skelbimų tinkinimo priemones, galite:

● pasiekti daug klientų – sukurkite vieną teksto skelbimą su šimtais variantų, kad galėtumėte rodyti kiekvienam potencialiam klientui tinkamą skelbimą;
● realiuoju laiku rodyti raginimus veikti – realiuoju laiku informuokite klientus, kai baigiasi akcijos laikas;
● optimizuoti darbo eigą – sugaišite mažiau laiko kurdami skelbimo kopijas ir pateikdami skelbimus iš naujo, nes „AdWords“ sukurs jums tinkamus skelbimus.
Daug reklamuotojų naudodami skelbimų tinkinimo priemones jau efektyviai pasiekė savo auditoriją ir įgyvendino našumo tikslus.

Benas Arabovas iš agentūros „Elite SEM“ sako: „Kai „Elite SEM“ pirmą kartą sužinojo apie skelbimų tinkinimo priemones, pasinaudojome šia galimybe. Patikėjome, kad ši funkcija paskatins vertingus paspaudimus ir mūsų hipotezė buvo teisinga. Klientai pastebėjo, kad jų KPI smarkiai išaugo, kartais net dvigubai. Tai leidžia mums padidinti našumą ne tik per akcijas, bet ir ilgu laikotarpiu.“

Nemokamas internetinis įrankis, skirtas patikimiems paslaugų namams specialistams rasti,„HomeAdvisor.com“ praneša: „Naudodamiesi nauja galimybe teikti itin tinkintus teksto skelbimus, kuriuose rodomi naujausi mūsų pasiūlymai, pastebėjome, kad labai pagerėjo paieškos našumas ir gerokai išaugo Paspaudimų Rodiklis.“

O agentūra „Merkle | IMPAQT“ naudojo skelbimų tinkinimo priemones norėdama efektyviai skaičiuoti dienas atvirkštine tvarka iki sezoninių reklaminių pasiūlymų pabaigos, todėl pagerėjo jų klientų našumas: „Naudojome skaičiavimo atvirkštine tvarka funkciją skaičiuodami dienas iki

Padėkos dienos ir atostogų pasiūlymų pradžios. Nustatėme, kad konversijų po šio skelbimo kopijos paspaudimo ir parodymo rodiklis buvo gerokai didesnis, palyginti su kita kopija. Taip pat pastebėjome, kad konversijų, susijusių su šia kopija, daugiau įvyko Padėkos dieną ir dar maždaug savaitę po jos. Toliau naudosime skelbimų tinkinimo priemones sezoninėms ir vykdomoms akcijoms tobulinti.“

Pradėkite naudotis

Naudodami skelbimų tinkinimo priemones reklamuotojai sutaupo laiko, rodydami naujesnius ir labiau atitinkančius skelbimus, o klientai mato skelbimus, kuriuose pateikiama tinkamiausia, naujausia informacija, glaudžiai susijusi su tuo, ko jie ieško. Tai geresnė naudotojų patirtis, skirta jūsų klientams, kuri padės jums padidinti teksto skelbimų našumą.

Ši funkcija bus pradėta naudoti visuotinai per kelias ateinančias savaites. Jei norite gauti daugiau informacijos, kaip pradėti ja naudotis, apsilankykite „AdWords“ pagalbos centre.