SEO auditas

Mūsų komanda pasiruošusi peržvelgti Jūsų svetainę ir įvertinti pagal efektyviausias SEO rekomendacijas.

SEO paslaugos padeda ne tik į svetainę pritraukti tikslinių lankytojų srautą, padaryti svetainę matomą paieškoje, bet ir padidinti pardavimus.
Paverskite svetainės lankytojus į klientus. Mes išanalizuosime Jūsų svetainę ir sukursime konversijos gerinimo strategiją.

SEO auditas

SEO auditas – nuodugniai ištiriame Jūsų konkurentų internetines svetaines ir išsiaiškiname jų silpnąsias ir stipriąsias vietas. SEO specialistai ir analitikai tiria Jūsų verslo aplinką, konkurentus, nustato konkurencijos lygį ir pateikia atitinkamus pasiūlymus bei SEO strategiją.

Vidinis SEO

Koreguojame svetainės aprašymus, tekstus, programinį kodą, kad Jūsų svetainė paieškos sistemoms būtų kuo lengviau pasiekiama ir kuo lengviau suprantama, tai yra vadinamas vidinis SEO optimizavimas.

Išorinis SEO

Esminė gerų rezultatų ir kokybiškų SEO paslaugų dalis – išorinis SEO optimizavimas arba kitaip vadinamas atgalinių nuorodų kūrimas, SEO straipsnių rašymas. Kuriame tik aukštą vertę turinčias atgalines nuorodas.

Mumis pasitiki

Klientų poreikiams įgyvendinti taikome į rezultatus orientuotus rinkodaros sprendimus. Džiaugiamės, jog mumis pasitikėjo ir teikiamomis paslaugomis liko patenkinti Lietuvos bei užsienio klientai.

    

Vidinis SEO

Vidinis SEO skiriasi nuo išorinio SEO tuom, kad būtent šios optimizacijos metu yra pateikiama turinio analizė, koreguojami svetainės aprašymai, tekstai, programinis kodas ir su programiniu kodu susijusios problemos.

Daugiau

Išorinis SEO

Išorinis SEO – tai sprendimas kiekvienam verslui, vertinančiam didelį klientų srautą, didėjančias apyvartas ir galimybę plėtoti verslą ne tik Lietuvos, bet ir užsienio rinkose.

Daugiau

SEO strategija

Marketingo strategijos parinkimas ir pritaikymas praktikoje yra vienas iš pagrindinių ir pamatinių sėkmingo verslo kūrimo žingsnių.

Daugiau

Raktažodžių parinkimas

Svarbus SEO elementas – raktažodžiai. Tinkamai parinkti raktažodžiai leidžia pasiekti maksimalių ir efektyviausių rezultatų Jūsų verslui.

Daugiau

SEO paslaugos kaina

Didžiausią įtaką SEO kainos sudaro konkurencijos lygis Jūsų pasirinktoje rinkoje bei raktinių žodžių populiarumas paieškos sistemose.

Daugiau

Susisiekite su mumis

Mūsų požiūris į puikius projektus prasideda laiko patikrintu procesu, kuris sukuria netikėčiausią rezultatą.

Kontaktai