Remarketingas – Pakartotinė Rinkodara

Remarketingas – tai būdas pakartotinai pritraukti potencialius klientus, kurie jau lankėsi Jūsų svetainėje, tačiau joje neatliko jokio veiksmo ir pasišalino.

Remarketingas gali sugrąžinti iki 50% prarastų lankytojų, o dalis iš jų gali tapti Jūsų teikiamų paslaugų vartotojais.

Remarketingas – tai būdas pakartotinai pritraukti potencialius klientus, kurie jau lankėsi Jūsų svetainėje ar elektroninėje parduotuvėje, tačiau joje neatliko jokių veiksmų ir pasišalino.
Mūsų bendras tikslas tokius lankytojus paskatinti sugrįžti į Jūsų svetainę ar elektroninę parduotuvę ir įsigyti Jūsų teikiamų prekių ar paslaugų. Tam, kad įgyvendintume šį tikslą, remiamės efektyviu sprendimo būdu – banerių reklama tiksliniams vartotojams Google turinio tinkle.
Susigrąžinkite apie 50% prarastų lankytojų! Būkite savo srities lyderiai ir pateikite reklamą jau susidomėjusiems, bet dar neapsisprendusiems lankytojams tapti Jūsų klientais.

Remarketingas yra matoma populiariausiuose naujienų portaluose ir didelį srautą lankytojų turinčiose svetainėse, kaip www.lrytas.lt, www.15min.lt, www.delfi.lt, www.alfa.lt, ir kituose puslapiuose, kuriuose yra įleidžiami Google standartiniai baneriai. Svarbu suprasti, jog pati Google sistema nustato, kuriuos puslapius rodyti, tad svetainių įvairovė – užtikrinta!

Kaip tai veikia?

 1. Lankytojas pirmą kartą patenka į Jūsų svetainę (per nuorodą, reklamą arba per paieškos sistemas (SEO, AdWords reklama)), bet neatlikus jokių veiksmų pasišalina.
 2. Šis lankytojas iškart bus įterptas į pakartotinos rinkodaros klientų sąrašą Google AdWords aplinkoje.
 3. Visame Google vaizdinės reklamos tinkle Jūsų buvusį užregistruotą pakartotinos rinkodaros lankytoją internete sekioja Jūsų vaizdinė reklama, skatinanti grįžti į Jūsų tinklalapį ir paspausti ant nuorodos.
 4. Tokiam pakartotinos rinkodaros lankytojui galima pasiūlyti specialiai jam skirtą paslaugą su nuolaida ar pasiūlyti dovaną, skatinančią lankytoją pasinaudoti Jūsų teikiamomis paslaugomis.

Kokia nauda?

  Apie 90% Jūsų svetainės lankytojų dėl įvairių priežasčių palieka svetainę.

 1. Remarketingas – gražina iki 50% buvusių lankytojų.
 2. Remarketingas – didina prekės ženklo patikimumą. Jumis pasitikės.
 3. Remarketingas – padidina perkančių ar besilankančių svetainėjė klientų kiekį.
 4. Remarketingas – įtvirtina prekės ženklo žinomumą ir patikimumą.
 5. Remarketingas – pakartotinai primena apie Jūsų teikiamas paslaugas, parduodamas prekes.
U

Reklama Google paieškoje

Padidinkite įmonės investicijų grąžą Google Adwords reklamos pagalba. Investuokite pinigus išmintingai – naudokite efektyviausią reklamą, kuri leidžia stebėti jos rezultatus realiu metu.

l

Remarketingas (pakartotinė rinkodara)

Potencialus klientas užsuko, bet neįsigijo jūsų teikiamos paslaugos? Padėsime susigrąžinti potencialų klientą atgal pakartotinės rinkodaros (remarketingo) reklamos pagalba.

YouTube reklama

Turite puikų įmonės reprezentacinį ar reklaminį vaizdo klipą? Padėsime, kad jis būtų pamatytas potencialių klientų YouTube reklamos pagalba.

Reklama vaizdiniame tinkle

Padidinkite prekinio ženklo žinomumą Google vaizdinės reklamos tinklo pagalba. Jūsų skelbimai bus rodomi populiariausiuose portaluose ir taip pasieks didžiules auditorijas.

Kiekvienas projektas turi savo tikslus, auditoriją ir galimybes. Mūsų požiūris į puikius projektus prasideda laiko patikrintu procesu, kuris sukuria netikėčiausią rezultatą.

AdWords administravimas

Didžiuojamės galėdami pagerinti praktiškai bet kurią reklaminę kampaniją ir suteikti išskirtinai gerą ROI – revenue of investements (liet. investicijų grąža).

Daugiau

AdWords mobiliems

Tokios informacijos nereiktų praleisti pro ausis ir naudojantis palankia galimybe, sukurti tinkamą mobiliųjų įrenginių strategiją bei užtikrinti nuolat augančią potencialių klientų auditoriją.

Daugiau

Remarketingas

Remarketingas gali sugrąžinti iki 50% prarastų lankytojų, o dalis iš jų gali tapti Jūsų teikiamų paslaugų vartotojais.

Daugiau

Google Shopping

Tokios kampanijos yra transliuojamos ne tik „Google” apsipirkimo skiltyje, bet ir pagrindiniame paieškos sistemų rezultatų puslapyje, dažniausiai virš įprastų tekstinių reklamų.

Daugiau

Srauto optimizavimas

Ši strategija labiausia tinka smulkiam verslui, galinčiam su nedidelėmis administravimo pastangomis kontroliuoti naujienų srauto formatą ir kūrimą.

Daugiau

Susisiekite su mumis

Mūsų požiūris į puikius projektus prasideda laiko patikrintu procesu, kuris sukuria netikėčiausią rezultatą.

Kontaktai