Share Button

Žmonės grįžta prie savo telefonų milijardus kartų per dieną, tomis akimirkomis, kai nori ką nors sužinoti, kažkur nueiti, ką nors padaryti ir ką nors įsigyti. Ir tomis intensyvios paieškos akimirkomis jie dažnai naudoja programas, kad gautų tai, ko jiems reikia. Bėgikai gali ieškoti „mylių skaičiuoklio“ programos pradėdami treniruotis maratonui, gurmanai gali ieškoti „restoranų“ programų, norėdami peržiūrėti stilingiausias naujas vietas mieste, o dažnai skraidantys naudotojai gali ieškoti „populiariausių žaidimų“, kad galėtų pažaisti prieš ilgą skrydį. Iš tiesų paieška yra viena didžiausių paskatų įsidiegti programą iš „Google Play“ parduotuvės.

Štai kodėl investuojame į naujus būdus padėti žmonėms atrasti programas naudojant paieškos skelbimus sistemoje „Google Play“, ir į naujų technologijų, supaprastinančių kampanijos tvarkymą ir pagerinančių kūrėjų vertinimus, kūrimą.

Jie jau čia: paieškos skelbimai sistemoje „Google Play“

Paieškos skelbimai sistemoje „Google Play“ šiandien pradėti taikyti visiems reklamuotojams ir kūrėjams, kurie naudoja paieškos programos diegimo kampanijas sistemoje „AdWords“.

„Google Play“ pasiekia daugiau nei milijardą žmonių, naudojančių „Android“ įrenginius daugiau nei 190 šalių. Taip plačiai pasiekiami paieškos skelbimai sistemoje „Google Play“ gali pateikti klientams naujų būdų atrasti programas, kurias jie antraip gali praleisti, ir padėti kūrėjams padidinti jų programų žinomumą. Tokios įmonės kaip Booking.com arba Nordeus į savo aplikacijų reklamos strategiją jau spėjo įtraukti ir reklamas „Google Play“ parduotuvėje.

Tomislav Mihajlović, Nordeus rinkodaros vadovas, pasidalino savo patirtimi: „Paieška jau anksčiau buvo mūsų pagrindinė priemonė aplikacijų reklamos strategijoje, kuri mums leido būti pastebėtiems pačių aktualiausių vartotojų. Pristačius naujas paieškos reklamas „Google Play“ parduotuvėje mes gauname ypač didelę progą pasiekti vartotojus būtent tais momentais, kai jie ieško naujų aplikacijų parsisiuntimui. Po „Google Play“ reklamų įgalinimo mūsų žaidimui Top Eleven, mes jau dabar pastebime ženkliai padidėjusį įsidiegimų skaičių, naudojant paieškos reklamas.

Patobulintas konversijų stebėjimas, skirtas „Android“

Išplėtę kūrėjų galimybes reklamuoti programas taip pat įsipareigojame teikti konversijų stebėjimo įrankius, kurie nuosekliai veikia visuose kanaluose ir suderinami su bet kokiu matavimo sprendimu, kurį kūrėjas pasirenka naudoti. Štai kodėl pristatome „Android“ programos atidarymą pirmą kartą, naują konversijų stebėjimo sprendimą, vertinantį, kada naudotojas pirmą kartą atidaro programą paspaudęs skelbimą ir atlikęs „Android“ programos diegimą. Be programos konversijų stebėjimo, teikiamo Paieškos, Vaizdinės reklamos tinkle ir „YouTube“, šis naujas sprendimas taip pat leidžia kūrėjams geriau suderinti konversijų kiekį, matomą „AdWords“, su duomenimis, kuriuos jie mato trečiosios šalies vertinimo sprendime. Programos atidarymas pirmą kartą yra standartinis trečiųjų šalių sprendimų konversijos tipas, todėl dirbame su tokiais pagrindiniais partneriais, kaip „Tune“, „AppsFlyer“, „Kochava“, „Adjust“ ir „Apsalar“, kad užtikrintume duomenų nuoseklumą ir suteiktume kūrėjams laisvės naudoti ataskaitų teikimo ir optimizavimo funkcijas visoje „AdWords“ ir trečiųjų šalių sprendimuose, skirtuose jų pasirinkimui.

Dar paprastesnis būdas pakeisti programų diegimo skelbimų mastą „Google“ tinkluose

Po kelių savaičių naudojant Universalias programų kampanijas bus galima dar lengviau reklamuoti programas „Google Play“ ir visose „Google“ nuosavybėse, įskaitant: Paieškos, „YouTube“, „AdMob“ programoje tinklą ir „2M+“ svetaines „Google“ vaizdinės reklamos tinkle. Tiesiog praneškite, kas nurodoma jūsų skelbime, ką norite pasiekti, nurodykite biudžetą ir taikomą mokestį už įdiegimą, o visa kita padarysime mes.

Programų ekosistema vis auga, todėl nusprendėme sukurti produktus, padėsiančius kūrėjams pateikti programas naudotojams, kurie jas pamėgs. Nuo paieškos skelbimų įtraukimo „Google Play“ iki „Android“ konversijų stebėjimo tobulinimo ir kampanijos tvarkymo supaprastinimo naudojant Universalias programų kampanijas – tikimės, kad šie nauji įrankiai suteiks dar daugiau sėkmės mūsų programų kūrėjų bendruomenei.

Paskelbė Surojit Chatterjee, direktorius, produktų valdymas, mobiliosios paieškos skelbimai
Adaptavo Google AdWords Lietuvoje komanda

Šaltinis: http://adwords-lt.blogspot.com/2015/07/reklamuotojams-ir-kurejams-pradeti.html