Share Button


Žmonės visada ieško informacijos, kuri jiems naudinga konkrečioje vietoje ir konkrečiu laiku. Jie ieško pagal su produktu susijusius raktinius žodžius arba skaito aktualų turinį svetainėse, kurias rado atlikę paiešką. Nuo šiandien reklamuotojams siūlome naują priemonę pasiekti žmones jiems lankantis „Google“ ir žiniatinklio svetainėse – Paieškos tinklą su Vaizdinės reklamos tinklu.

Naudojant Paieškos tinklą su Vaizdinės reklamos tinklu, išplečiamas paieškos kampanijų pasiekiamumas „Google“ vaizdinės reklamos tinkle (VRT). VRT pasiekiama 90 proc. visos interneto auditorijos („comScore“, 2013 m. rugsėjo mėn. duomenys), jis apima 2 mln. leidėjų svetainių. Naujovinti esamas paieškos kampanijas į Paieškos tinklo su Vaizdinės reklamos tinklu kampanijas yra labai paprasta. Atlikę vos kelis veiksmus ir nieko papildomai netvarkydami galite sulaukti 15 proc. daugiau klientų*, rodydami skelbimus tinkamu metu paieškoje ir žiniatinklyje.

Kuo tai skiriasi nuo seno tipo kampanijų? 

 
Naudojant šio naujo tipo kampanijas ne tik išplečiamas paieškos kampanijų pasiekiamumas, bet ir sulaukiama geresnių rezultatų Vaizdinės reklamos tinkle nei naudojant seno Paieškos ir Vaizdinės reklamos tinklų tipo kampanijas.
Taikant Paieškos tinklą su Vaizdinės reklamos tinklu naudojami patobulinti signalai ir metodai nustatant, kada ir kur skelbimai galėtų būti našiausi, bei atsižvelgiama į daugiau kriterijų nustatant, kada juos rodyti. Tai reiškia, kad skelbimai gali būti rodomi mažesniam skaičiui potencialių klientų, kurie labiau domisi jūsų pasiūlymais. Palyginti su seno tipo kampanijomis, atlikus pradiniusbandymus nustatyta, kad reklamuotojai turėtų sulaukti vidutiniškai 35 proc. didesnio paspaudimų rodiklio ir 35 proc. mažesnių mokesčių už klientų įsigijimą savo Paieškos tinklo su Vaizdinės reklamos tinklu kampanijų vaizdinės reklamos dalyje.*

Kada naudoti naujo Paieškos tinklo su Vaizdinės reklamos tinklu tipo kampanijas

1. Jei vykdote tik Paieškos tinklo kampanijas, apsvarstykite galimybę išbandyti šio naujo tipo kampanijas, kad sulauktumėte daugiau tinkamo srauto nieko papildomai netvarkydami. Kai įgalinsite Paieškos tinklo su Vaizdinės reklamos tinklu kampaniją, paieškos skelbimus bus galima rodyti „Google“ ir puslapiuose su atitinkamais raktiniais žodžiais visame žiniatinklyje. Didžioji dalis kampanijos vis dar bus vykdoma paieškoje, padidinus itin našių paskirties vietų skaičių Vaizdinės reklamos tinkle.
2. Jei vykdote esamą Paieškos ir Vaizdinės reklamos tinklų kampaniją, apsvarstykite galimybę perjungti į Paieškos tinklą su Vaizdinės reklamos tinklu, kad sulauktumėte didesnės IG.*
Jei šiuo metu Paieškos ir Vaizdinės reklamos tinklų kampanijas vykdote atskirai, rekomenduojame jas palikti atskirtas, kad galėtumėte lanksčiau tvarkyti kainų siūlymą, biudžetą ir taikymą.

Naujovinimas į Paieškos tinklo su Vaizdinės reklamos tinklu kampanijas

Paieškos tinklas su Vaizdinės reklamos tinklu šiuo metu yra geriausia parinktis reklamuotojams, rodantiems skelbimus Paieškos ir Vaizdinės reklamos tinkluose vienoje kampanijoje. Pradėdami nuo šiandien per ateinančias kelias savaites pašalinsime dabartinį Paieškos ir Vaizdinės reklamos tinklų kampanijos tipą „AdWords“ sąsajoje, todėl raginame reklamuotojus perjungti esamas kampanijas į Paieškos tinklą su Vaizdinės reklamos tinklu. „AdWords“ sąsajoje sukūrėme trumpą vadovą, kad būtų paprasta perjungti. Be to, išsamios instrukcijos pasiekiamos „AdWords“ pagalbos centre. Apsilankykite čia, kad sužinotumėte daugiau.
– Paskelbė Ahmad Anvari (produktų vadovas)
*Remiantis pradinio bandymo rezultatais, vidutinis klientas galėtų sulaukti 35 proc. didesnio paspaudimų rodiklio ir 35 proc. mažesnio MUK savo naujų Paieškos tinklo su Vaizdinės reklamos tinklu kampanijų vaizdinės reklamos dalyje, palyginti su esamomis Paieškos ir Vaizdinės reklamos tinklų kampanijomis.  Be to, remiantis pradinio bandymo rezultatais, vidutinis klientas galėtų sulaukti 10–15 proc. daugiau konversijų, palyginti su tik Paieškos tinklo kampanijomis. Atskirų kampanijų našumas gali skirtis.