Share Button
Šiandien pristatome „AdWords“ programėlę – paprastą priemonę skelbimų našumui peržiūrėti ir tvarkyti keliaujant.  Ši nauja „Android“ programėlė pasiekiama visame pasaulyje esamiems „AdWords“ klientams.
Išmanieji telefonai vis dažniau naudojami visiems verslo procesams tvarkyti – nuo klientų palaikymo bei produktų užsakymų iki rinkodaros. Kad ir kur išvyktumėte, nuo šiol išmaniuoju telefonu galėsite užtikrinti sklandų „AdWords“ kampanijų vykdymą.
Naudodami šią programą kaip staliniam kompiuteriui skirtos paskyros priedą galėsite:
●       peržiūrėti kampanijos statistiką;
●       atnaujinti kainos pasiūlymus ir biudžetus;
●       gauti įspėjimų ir pranešimų realiuoju laiku;
●       pasinaudoti pasiūlymais ir patobulinti kampanijas;
●       paskambinti „Google“ ekspertui.
 
 
Atsisiųskite „Android“ įrenginiams skirtą „AdWords“ programėlę
„Philly Marketing Labs“ vyresnysis mokamos paieškos vadovas Tommy Sands pasakoja:
Turėdamas galimybę greitai peržiūrėti ir atlikti veiksmus „AdWords“ paskyrose, kai turiu tik mobilųjį įrenginį, galiu geriau ir efektyviau tvarkyti savo kampanijas. Malonu žinoti, kad vos keliais palietimais galiu pasiekti reikiamą informaciją, kad ir kur būčiau.
Peržiūra (ir pakeitimai) keliaujant
Atidarę programą matysite paspaudimų, mokesčių ir konversijų apžvalgą. Jei reikia išsamesnių įžvalgų, galite peržiūrėti metriką pagal skelbimų grupę, savaitės dieną ir įrenginį.
Kampanijos našumo pokyčiai gali įvykti bet kada, todėl dabar galėsite greitai į juos reaguoti, net nebūdami prie kompiuterio. Pvz., jei pastebite, kad didžiausio našumo kampanija išeikvoja visą biudžetą, galite jį koreguoti, kad neprarastumėte potencialių pardavimo operacijų. Galite net pristabdyti ar įgalinti kampanijos konkretaus laikotarpio reklamą.
Be to, gausite tinkintų pasiūlymų, kuriais galėsite iš karto pasinaudoti. Pvz., jei bus galimybė sulaukti daugiau parodymų pakoregavus kainos pasiūlymus, pranešime jums, kad galėtumėte atlikti pakeitimus tiesiai iš programos.
Gaukite programėlę
„AdWords“ programėlė šiuo metu pasiekiama įrenginiuose, kuriuose naudojama 4.0 ar naujesnės versijos „Android“. Jau šiandien ją galite atsisiųsti iš „Google Play“ parduotuvės. Jei reikia daugiau informacijos, apsilankykite pagalboscentre. Laukiame jūsų atsiliepimų apie „AdWords“ naudojimą valdant įmonės procesus.