Share Button

Programų ekosistema tampa vis sudėtingesnė, todėl sėkmingi kūrėjai ieško naujų būdų, kaip vertinti, valdyti ir optimizuoti keliuose skelbimų tinkluose ir operacinėse sistemose. Penktadienį mūsų metinės I/O konferencijos tiesioginės transliacijos metu paskelbėme naują medijos partnerių ir skelbimų pasiūlymų rinkinį, sukurtą siekiant prisiderinti prie unikalių programų mobiliesiems rinkodaros specialistų poreikių.

Aiškūs, atviri ir patikimi vertinimo sprendimai

Programų kūrėjams, kurie ieško, kaip paskatinti diegimus ir įsitraukimą, svarbu suprasti įvairių medijos partnerių ir paskirties vietų efektyvumą. Štai kodėl investavome į sprendimus, padėsiančius kūrėjams taikyti nuoseklias priemones fragmentuotoje skelbimų tinklų ekosistemoje ir suprasti kiekvieno naudotojo teikiamą kokybę.

„Google Analytics“ programoms pateikia pažangiausią rinkoje analizės programoje sprendimą, naudingą reklamuotojams, norintiems didesnio skelbimų efektyvumo tinkluose skaidrumo. Jau galite naudoti sistemą „Google Analytics“ programų mobiliesiems diegimo kampanijų našumui stebėti ir savo naudotojų, naudojančių „Android“ ir „iOS“, viso laikotarpio reikšmei nustatyti. Šiandien esame užmezgę partnerystę su daugiau nei 20 skelbimų tinklų, įskaitant „Apple iAd“, „inMobi“ ir „Millennial Media“, nuo „iOS“ konversijų stebėjimo pristatymo praėjusiais metais. Duomenų integravimas su šiais partneriais leidžia visapusiškai apžvelgti programos vertę tinkluose, atsižvelgiant į kūrėjams rūpimą metriką (t. y. VLR ir išlaikymą). Taip galėsite lengviau priimti geresnius sprendimus, kur išleisti reklamai skirtus pinigus. Per kitus kelis mėnesius galėsite „nusiųsti atgal“ konversijas į nurodytus tinklus, kad optimizuotumėte savo srautą – viskas įmanoma naudojant vieną SDK.

Ir tai apima ne tik vertinimo sprendimus. Pripažįstame, kad kūrėjai turi turėti pasirinkimą, kai kalbama apie priskyrimo tiekėjus, ir turi įsipareigoti atverti sprendimus rinkai. Štai kodėl taip pat pranešėme apie galimybę integruoti programos diegimo ir įvykių duomenis iš pagrindinių trečiųjų šalių vertinimo partnerių į „AdWords“. Dirbdami su trečiosiomis šalimis, įskaitant „Adjust“, „Appsflyer“, „Apsalar“, „Kochava“ ir „Tune“, galime padidinti „AdWords“ stebėjimo priemonių vertinimo tikslumą, užtikrindami jūsų duomenų tikslumą ir patikimumą.

Bendradarbiaudami su šiomis lyderiaujančiomis skelbimų platformomis ir stebėjimo sistemomis tikime, kad visą programų mobiliesiems ekosistemą galime padaryti stipresnę ir labiau susijusią – visa tai daroma siekiant, kad kūrėjai būtų sėkmingesni.

Tačiau čia nesustojame.

Dabar lengviau nei kada nors anksčiau galima reklamuoti programas „Google“

Kūrėjams, kurie nori reklamuoti programas, siūlome įvairiausias paskirties vietas „Google“ paieškoje, „AdMob“ tinkle, svetainėse mobiliesiems ir „YouTube“. O anksčiau šiais metais pristatėme paieškos skelbimus sistemoje „Google Play“. Rodydami skelbimus šalia programų paieškos rezultatų galite pasiekti klientus kaip tik tada, kai jie ieško naujos programos, ir būtent tą akimirką, kai jie pasirengę ją įdiegti.

Šiandien pristatėme universalias programų kampanijas, naujo tipo kampanijas, leidžiančias reklamuotojams daug efektyviau pasiekti klientus visoje „Google“ medijoje. Universalios programų kampanijos siūlo paprastą būdą, kaip nustatyti „Android“ programų diegimo skelbimus sistemoje „AdWords“ arba tiesiogiai iš „Google Play“ kūrėjų pulto.

Reklamuodamiesi tik vienoje kampanijoje galite išplėsti savo pasiekiamumą „Google“ paieškoje, „AdMob“ tinkle, svetainėse mobiliesiems, „YouTube“ ir „Google Play“. Tiesiog pateikite mums kelis įrašus apie savo programą – kas sakoma jūsų skelbime, kokią auditoriją norite pasiekti ir kiek esate pasirengę išleisti – visa kita padarysime už jus. Mūsų skelbimų kūrimo ir kainų siūlymo mechanizmai padės padidinti jūsų kampanijų našumą, kad galėtumėte praleisti daugiau laiko kurdami ir tobulindami programas. Paieškos skelbimai „Google Play“ ir universaliose programų kampanijose bus pradėti taikyti kūrėjams ir reklamuotojams per ateinančius mėnesius.

Visapusiai sprendimai visam verslui

Penktadienį, I/O metu, taip pat paskelbėme sprendimus, kurie padės kurti programas, natūraliai įtraukti naudotojų ir gauti daugiau pajamų iš programos. Mūsų analizės ir skelbimų naujovės papildo pasiūlymus, leidžiančius plėtoti verslą, naudojant atvirus ir patikimus vertinimo sprendimus bei reklamavimo įrankius, kurie pirkimą iš skelbimų padaro lengvesnį ir efektyvesnį. Dėkojame visiems kūrėjams, kuriantiems šias priemones. Tikimės, kad glaudžiai bendradarbiaudami su jumis ir jūsų partneriais ekosistemoje, prisidėsime prie susidomėjimo jūsų programomis padidinimo ir būsimų naujovių kūrimo palaikymo.

Paskelbė: Jonathan Alferness, Viceprezidentas, Produktų Vadyba