Share Button
Prieš kelis mėnesius pristatėme skelbimų tinkinimo (ad customizers) parametrus, skelbimo teksto optimizavimo ir susisiekimo su klientais realiuoju laiku įrankį. Tai paskatino išleisti seriją galingo naudotojo įrankių, skirtų supaprastinti kampanijos tvarkymą ir veikti atsižvelgiant į didelio masto pagrindines verslo įžvalgas.
Reklamuotojams, siūlantiems sezonines prekes ir paslaugas, rūpi sėkmingai nustatyti kampanijas, kad jos būtų svarbesnės nei kada nors anksčiau ir susidorotų su skubiais atnaujinimais, taip pat greitai ir efektyviai atliktų keitimus kampanijose.
Šį mėnesį susitelksime į darbo eigos valdymo efektyvumą ir masto keitimą „AdWords“. Mūsų tikslas – padėti rasti greitų būdų šioms didelės apimties užduotims atlikti naudojant paprastesnes, integruotas darbo eigas „AdWords“, kad galėtumėte susitelkti į pagrindinį verslą.
Mūsų darbo eigos įrankiai yra skirti trims pagrindinėms sritims
  1. Masinis redagavimas tiesiogiai „AdWords“
Reklamuotojams reikia daug efektyviau atlikti kelias kampanijos užduotis tiesiogiai „AdWords“ sąsajoje. Pridėjome naujų įrankių, skirtų redaguoti daugelį nustatymų ir plėtinių vienu metu įvairiose kampanijose ir skelbimų grupėse. Pavyzdžiui, tik keliais paspaudimais galite redaguoti taikymo pagal vietovę arba skelbimų kaitaliojimo nustatymus keliose kampanijose arba atnaujinti skelbimų plėtinius, pvz., svetainių nuorodasišnašas irprogramas, ir reklamuoti naujausius atostogų pasiūlymus šimtuose skelbimų grupių.
Kelių svetainių nuorodų keitimas skirtuke „+ Plėtiniai“ naudojant meniu „Redaguoti“
CarsDirect.com galėjo pridėti svetainių nuorodų paskyrose naudodama naujas masinio redagavimo funkcijas ir sulaukė 13 proc. PR padidėjimo bei 6 proc. MUP sumažėjimoAllison Query iš „CarsDirect“ sako: „Masinių veiksmų su skelbimų plėtiniais funkcija buvo labai svarbi, kad išlaikytume konkurencingumą paieškos rezultatuose! Ji sutrumpino darbo laiką nuo kelių valandų iki kelių minučių.“
Taip pat galite masiškai atlikti savo darbus naudodamiesi kitų esamų masinių darbų eigų teikiamais pranašumais, kuriuos palaiko „AdWords“. Sutaupykite laiko naudodami kopijavimo ir įklijavimo funkciją ir greitai nukopijuokite esamus raktinių žodžių sąrašus, skelbimus ir skelbimų grupes į naujas kampanijas.
  1. Patobulinti masinio pakeitimų įkėlimo įrankiai
Reklamuotojams reikia lengvesnių būdų, kad galėtų greitai neprisijungę atlikti greitus pakeitimus naudodami skaičiuokles ir pritaikyti juos tiesiogiai „AdWords“ ten, kur reikia, ir tada, kai reikia. Masinių įkėlimų patobulinimai apima intuityvesnius skaičiuoklių formatus, parinktis pagal kontekstą (kurias naudojant galima įkelti pakeitimus tiesiogiai į atitinkamas kampanijas ir skelbimų grupes), taip pat galimybę prieš paskelbiant atnaujinimus juos peržiūrėti ir patikrinti, ar nėra klaidų. Dabar galite greitai įkelti naujus sezoninius raktinius žodžius į skelbimų grupes, atnaujinti kelių kampanijų biudžetus ir patikimai paskelbti pakeitimus, nes prieš paskelbdami galėsite juos peržiūrėti.
Prieš pritaikydami savo skaičiuoklės redagavimus kampanijose peržiūrėkite jas naudodami peržiūros įrankį
  1. Išplėstiniai įrankiai, skirti labiau tinkintiems pakeitimams paskyrose
Anksčiau šiais metais išleidome „AdWords“ scenarijus, skirtus MKC, siekdami padėti reklamuotojams, turintiems sudėtingesnio redagavimo poreikių, greitai atlikti tinkintus pakeitimus keliose paskyrose. Naudodamipaprastą „JavaScript“ kodą galite atlikti pakeitimus keliose paskyrose, sukurti tinkintas ataskaitas, išsiųsti automatinius el. laiškus ir net gauti duomenis iš „Google“ skaičiuoklių ir ten juos pateikti. Sužinokite daugiau.
Daugelis agentūrų, naudodamos „AdWords“ scenarijus, skirtus MKC, įgalina tinkintų skelbimų teksto pakeitimus klientų paskyrose, sutaupo laiko, padidina atitikimą ir patobulina savo skelbimų našumą. „iProspect“, naudodama „AdWords“ scenarijus, dinamiškai įterpia svetainių nuorodas į „Cleartrip“ skelbimų rinkinius ir akimirksniu pakeičia savo nukreipimo puslapius, taip 34 proc. padidindama savo PR ir 24 proc. sumažindama mokestį už įgijimą.„Performics“, naudodama „AdWords“ scenarijus, skirtus MKC, atnaujina skelbimų parametrus pateikdama realiojo laiko nuolaidas visose klientų paskyrose. Naudodama MKC scenarijus, skirtus „MonShowroom“, „Performics“ sutrumpina darbo laiką 60 proc.
Tai tik keli įrankiai, kuriuos sukūrėme norėdami padėti greičiau dirbti ir atlikti masinius pakeitimus daugelyje „AdWords“ paskyrų. Sekite naujienas, nes ir toliau tobulinsime „AdWords“ redagavimo priemonę – kitą svarbų įrankį, padėsiantį atlikti sudėtingus masinius pakeitimus. Nauji atnaujinimai jau netrukus!