Share Button

Šiais laikais svetainės reitingavimas nenaudojant nuorodų – nemenkas iššūkis. Nuorodos „Google” yra pagrindinis reitingavimo faktorius. Jų svarba visoje paieškos sistemos dinamikoje įrodoma tuo, jog atgalinės nuorodos yra „Google” reputacijos valdymo įrankis, todėl natūralu, kad šioje srityje itin daug pastangų deda SEO specialistai.

 

Nuorodų kūrimas – tai tinklalapių susiejimas. Naudodamiesi žiniatinklyje esančiomis nuorodomis, vartotojai gali gauti daugiau svarbių duomenų internete.

 

Kalbant apie paieškos sistemas, nuorodos padeda joms nuskaityti jūsų svetainės puslapius ir tai tikriausiai yra svarbiausia priežastis, kodėl jūsų nuorodų kūrimo veikla turėtų būti efektyvi ir teisinga. Tol, kol priimate nuorodų kūrimo procesą rimtai, jūs iš tiesų padedate svetainės reitingui pakilti ir tokiu būdu pateikti save interneto vartotojams. Tad pateikiame keletą būdų, kaip teisingai viską atlikti:

 

  1. „Help a  Reporter Out” technika

Taip pat žinoma kaip „HARO“, „Help a Reporter Out“ technika veikia per platformą, skirtą žurnalistams ir šaltiniams.

 

Nors žurnalistai šią platformą naudoja naujoms istorijoms surasti, jūs galite šią techniką panaudoti siekiant patiems suteikti istoriją ir gauti atgalines nuorodas. Norėdami išbandyti, turėsite užsiregistruoti svetainėje ir tada gausite el. laiškus dėl šaltinių užklausų. Tai puiki proga gauti autoritetingų nuorodų.

 

  1. Tinklaraštis apie naujausias tendencijas

Tai yra klasikinė nuorodų kūrimo veikla. Kurti turinį / tinklaraštį aktualiomis temomis  yra geras būdas gauti atgalines nuorodas. Kadangi šios temos dar naujos ir nėra gausiai išplėtotos, internete nėra daug informacijos.

 

Taigi, jei gebate greitai užfiksuoti atitinkamą turinį, jūsų tinklaraštis taps šių temų šaltiniu. Tai padės jums gauti daugybę nuorodų iš skirtingų svetainių.

 

  1. Bendravimas

Savo turinio idėjas galite atskleisti kitų svetainių administratoriams ir paprašyti leisti jums bendrai kurti kūrinį su jų turinio kūrėjais, be abejo, turint omenyje sąlygą dėl atgalinių nuorodų.

 

Jei esate specifinės srities ekspertas, jums nereikia nerimauti dėl minties, jog tai gali būti neetiška ryšių kūrimo technika. Ji veikia, nes tai tai – bendradarbiavimas ir tai nepažeidžia „Google” taisyklių. Tokio bendradarbiavimo metu laimi abi pusės: kitas administratorius turės puikų turinį, kurį kuruojate, o  jūs gausite kokybišką atgalinę nuorodą.

 

  1. Neveikiančių nuorodų technika

Jūsų svetainėje ar kitose svetainėse visada yra neveikiančių nuorodų. Jos gali tapti jums naudingos, kai reikia susieti savo svetainės pastato veiklą – tiesiog reikia jas „pataisyti”. Pasinaudokite „Link Juice Recovery“ įrankiu, kuris suras visas neveikiančias nuorodas, ir pabandykite jas atkurti bei iš naujo pritaikyti.

 

Be to, galite ieškoti neveikiančių nuorodų kitose svetainėse ir apie jas pranešti jų administratoriams. Taip pat galite paprašyti, kad jie leistų jums sukurti turinį tomis temomis, kurios anksčiau buvo aptariamos nebeveikiančiuose puslapiuose. Tai yra gudrus žingsnis siekiant uždirbti papildomų nuorodų.

 

  1. Nuorodų ryšių kūrimas

Gerų profesinių santykių kūrimas yra būtinas norint sukurti gerą nuorodų ryšį. Turėsite sukurti naujus verslo kontaktus, kad galėtumėte pasinaudoti nuorodų kūrimo galimybėmis. Turėtumėte prisijungti prie bendruomenių, susijusių su jūsų niša – tai padės rasti svetaines, kurios yra atviros etiško ryšio kūrimo veiklai.

 

Tai neįvyks per naktį; turėsite bendrauti su šių platformų asmenimis ir komentuoti po jų postais ir parodyti, kad jus domina jų turinys.

 

Kai esate tame pačiame puslapyje, galite bendradarbiauti kuriant nuorodų ryšius. Taip pat galite pateikti rekomendacijas kai kurioms iš šių svetainių (etiškai) rašydami apie jas ar teikiant patarimus.

 

  1. Sukurkite svetainei tinklaraštį (blog’ą)

Blog’as – tai nuorodų kūrimo technika, nepasenusi iki šiol ir gyvuosianti ateityje. Jeigu iki šiol nesate sukūrę blog’o – dabar tam puikus metas.

Dabar, kai pradėsite rašyti, pagalvokite apie nišas, kurios yra susijusios su jūsų svetaine – galite uždirbti atgalinių nuorodų už autoritetingą turinį. Reguliarūs įrašai blog’e yra žingsnis kuriant puikų jūsų svetainės nuorodų profilį.

 

  1. Paverskite paminėjimus nuorodomis

Minėjimų pavertimas atgalinėmis nuorodomis yra gudrus, bet paprastas triukas. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai susisiekti su tais, kurie pamini jūsų svetainę ar jūs produktą, ir paprašyti jų paversti minėjimą nuoroda. Tačiau tai veikia tik tada, kai abi  svetainės dar nėra susietos tarpusavyje nuorodomis. Naudokite tokias priemones kaip „Backlink Profiler“ (BLP), kad rastumėte paminėjimus.

 

  1.  „Skyscraper Technique“

Labai sunku atlikti, bet labai efektyvi ryšio nuorodų kūrimo technika yra „Skyscraper

Techique“, kurią sukūrė „Backlinko“ Brian Dean.

Tam reikia sukurti tikrai nuostabų turinį specifine problematika, susijusią su jūsų sritimi, ir tada pasiūlyti atitinkamus sprendimus. Jei galėsite pasiūlyti teisingą sprendimą, galų gale uždirbsite daug autoritetingų nuorodų.