Share Button

 Google atsisako geltonos spalvos reklaminės paieškos rezultatams skelbti ir renkasi žalią. Daugelyje šalių „Google“ naudotojai teksto skelbimams dar balandį pradėjo matyti žalios spalvos etiketes „Google“ paieškos rezultatuose.

Per paskutinę savaitę, vis daugiau vartotojų pranešė, kad ėmė matyti žalios spalvos etiketes. Vakar, „Google“ patvirtino su „Search Engine Land“, kad geltonos spalvos žymėjimo yra oficialiai atsisakoma, o žalios etiketės diegiamos visiems vartotojams.

„Mes visada ieškosime būdų, kaip pagerinti išvaizdą ir mūsų paieškos rezultatus savo puslapyje. Mes jau eksperimentavome su žalia spalva paieškos skelbimų etiketėse ir atsižvelgdami į vartotojų atsiliepimus, nusprendėme, kad metas imtis pokyčių. Mūsų tikslas padaryti, kad mūsų rezultatai būtų geriausiai matomi, – teigė Google atstovas spaudai.

2-2 Screen Shot 2016-06-16 at 15.35.00
Iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad naudojant žalią reklaminių skelbimų etikečių spalvą jie bus lengviau praleidžiami, tačiau „Google“ išanalizavo, kad spalvos pokytis neturės įtakos vartotojams atskiriant reklaminius ir organinius paieškos rezultatus.

Nepriklausomai nuo spalvos, visgi „Google“ reklamos etiketė labiau matoma nei „Yahoo“ ar „Bing“. „Google“ teigia, kad geltonos etiketės netrukus dings iš visų prietaisų visame pasaulyje.

Informaciją paskelbė CET.LT – skaitmeninės rinkodaros agentūra.