Share Button

Google atstovas John Mueller vakar per Google Hangout patvirtino, kad  domenas kuriame yra tikslinių  ranktažodžių nepadeda būti aukščiau tarp Google paieškos sistemos rezultatų.

1-8

Tokie domenai kaip: .LIVE, .NEWS, .ATTORNEY, kurie turi daug raktažodžių, tik vardan aukštesnio reitingo, nėra tikslinga vartoti. Todėl „Google“ dalį minėtų raktažodžių – ignoruoja,- paaiškino Muelleris.

Anot „Google“ atstovo,  „TLD nėra siekiamybė, į kurią visi, kurie siekia aukštų pozicijų savo svetainei, privalėtų lygiuotis.“

Būtent po tokios nuomonės ir kilo nemažai diskusijų, kaip Google paieškos sistemos pakelti konkretaus domeno rezultatus.

Buvo atliktas tyrimas, kai vienam advokatui surizikavus iš .com domeno pereiti į .ATTORNEY domeną, pastebėta, kad reitingai pradėjo kilti.

Nors Google atstovai – Both Mueller ir Gary Illyes siūlė neskubėti drąsiai pereiti prie kitų domenų, kurie nori savo verslui pasiekti aukštus paieškos sistemos rezultatus. Tokiu atveju, geriau, išanalizuoti, kuo, kaip ir kodėl tas domenas galėtų pakelti Jūsų svetainės pozicijas.

Pranešimą parengė CET.LT – skaitmeninės rinkodaros agentūra.