Share Button

atgalines nuorodos

Pranešėjas Juntae DeLane savo tinklaraštyje dalinasi penkiais būdais kaip gauti kokybiškas atgalines nuorodas. Kokybiškas turinys pakeitė tradicinių SEO taktikų vietą, o pirmenybė teikiama kokybiško turinio vystymui, kuris keliauja ,,ranka rankon“ su SEO, jei norite padidinti jūsų internetinės svetainės matomumą.
Jeigu neturite būdo, padedančio sukurti turinį, jūsų nuorodų kūrimas ir SEO nepasiseks.
Čia pateikiami penki būdai kokybiškoms atgalinėms nuorodoms gauti naudojant turinio rinkodaros strategijas.

1. Egzistuojančių nuorodų optimizavimas
Jei pastebėsite, kad nuoroda veda į jūsų pagrindinį puslapį, o ne į konkretų vidinį puslapį, kuriame yra turinys, susisiekite su internetinės svetainės savininku.
Pastebėję, kad nuoroda nukreipia į pagrindinį puslapį, susisiekite su puslapio savininkais ir paprašykite, kad nuoroda būtų pakeista į konkretų URL, kuriame yra jūsų turinys.
Kartais gali atsirasti keblumų ieškant internetinės svetainės savininkų. Štai keletas gudrybių:
• Naudokite svetainės kontaktų pateikimą.
• Pasistenkite gauti jų domeno savininko kontaktus per http://www.registras.lt/.
• Paieškokite jų socialinių tinklų paskyrų ir susisiekite per šias platformas.
Patarimas iš praktikos:
Pirmenybę teikite internetinėms svetainėms su didžiausiu autoritetu. Naudokite Trust Flow ar MozRank identifikuojant šias svetaines.

 

2. Pranešimai spaudai

Kadaise tai buvo plačiai naudojama taktika, bet šiuo metu ji atrodo primiršta. Pranešimai spaudai yra vis dar efektyvus būdas turinio kūrimui ir panaudojimui saviems tikslams.
Naudojant spaudos pranešimus, jūsų turinys gali pasiekti naujienų portalus kaip „delfi.lt“, „15min.lt”, „lrytas.lt“ ir kitus. Pagrindinis tikslas – sugeneruoti atgalines nuorodas ir padidinti tikimybę, jog jūsų turinys užims aukštą vietą paieškos sistemose, o tai padidins lankytojų srautą svetainėje.
Ši proceso dalis skirta sugeneruoti atgalines nuorodas jūsų svetainėje. Kuo geresnės kokybės bus turinys, tuo efektyviau vyks procesas. Akivaizdu, jog kiekvienas tinklaraščio turinys sukuria naują galimybę užimti kuo aukštesnę vietą paieškos sistemose. Dėl to, galite turėti didesnį lankytojų srautą svetainėje.

3. Pasidalijimas socialiniuose tinkluose

Norint padidinti tam tikro turinio pasidalinimą socialiniuose tinkluose, rekomenduojama naudoti akiai patrauklias nuotraukas bei antraštes, kuriomis vartotojai norėtų pasidalinti.
Pradėkite tirti konkurentų paskyras, nustatykite koks turinys labiausiai įtraukia konkurentų auditoriją. Pradėkite išbandydami antraštes ir turinį, kuris geriausiai veikia jūsų varžovams.

 

4. Nuorodų katalogai

Šiais laikais tai nebėra esminė SEO technika ir ji laikoma pasenusia nuorodų tinklelio plėtimui. Šis metodas buvo efektyvus 2000-iais, kai nuorodos tokiuose kataloguose kaip „Yahoo“ ir „Business.com“ galėjo pakelti svetainių vietas paieškos sistemoje. Nors manoma, kad ši technika yra pasenusi, ji vis dar atlieka vaidmenį įgyjant tinkamas atgalines nuorodas. Šiais laikais „Google“ nuorodų katalogų nebelaiko patikimais, bet vartotojai vis dar juos mato. Taigi, kuriant turinį šiuose nuorodų kataloguose, vis dar turite galimybę padidinti lankytojų srautą svetainėje.


Pabaigai
Šiandieniniame SEO pasaulyje turinio rinkodara užima vis svarbesnę vietą. Išbandykite keletą aprašytų taktikų ir stebėkite, ar lankytojų srautas jūsų svetainėje padidėjo. Didinkite savo svetainės autoritetą įgydami kokybiškas atgalines nuorodas. Įdomus ir naudą vartotojams kuriantis turinys padeda įgyti atgalinių nuorodų bei tuo pačiu padidina lankytojų srautą svetainėje.