GOOGLE REKLAMOS ADMINISTRAVIMAS | ADWORDS ADMINISTRAVIMAS


Kodėl verta patikėti Google Adwords paskyros administravimą sertifikuotam specialistui?

Niekas nepralenkia mūsų PPC administravimo paslaugų kokybės. Didžiuojamės galėdami pagerinti praktiškai bet kurią reklaminę kampaniją ir suteikti išskirtinai gerą ROI – revenue of investements (liet. investicijų grąža). Taikome metodus bei technologijas, leidžiančius pasiekti užsibrėžtus tikslus. Naudojamės ne tik „Google AdWords” – valdome PPC kampanijas per „Yahoo”, „Yandex„, „Bing”, „Facebook” bei „LinkedIn”. Iki smulkmenų išmanome savo naudojamus įrankius tam, kad net prikelti vidury nakties galėtume rekomenduoti geriausią verslo strategiją bet kurioje PPC valdymo platformoje.

Kalbant papraščiau – mes gyvename ir kvėpuojame PPC. Ir mes mylime savo darbą.

Patikėdami savo verslo reklamą CET.LT turėsite atsidavusį (ir gavusį „Google” kvalifikacijas) nuolatinį PPC paskyros administratorių, dirbantį su projektu nuo pat pirmos dienos. Dėl mažos darbuotojų kaitos mūsų įmonėje, galite būti ramūs, jog jūsų kampanija gaus nuolatinę priežiūrą bei išskirtinį dėmesį ir nenukentės dėl darbuotojų pasikeitimo.

Mūsų PPC valdymo procesas

Pirmas žingsnis

Nuo pat pradžios gilinamės į jūsų projekto rinkos ypatybes, nagrinėdami įmonės tikslus ir pirkimo procesą bei vykdome konkurentų analizę. Tokiu būdu siekiame sukurti galingą PPC strategiją. Parenkame daugiausiai patirties konkrečioje sferoje turintį administratorių, kuris analizuoja pirminius PPC procesus ir ruošiasi naujai atgimti su kiekvieno projekto sėkme.

Antras žingsnis

Naudojantis išskirtiniu programinės įrangos bei genialių specialistų išminties deriniu, kuriame PPC kampanijas su labai kruopščiai atrinktais raktažodžiais ir skelbimų grupėmis, kurių unikalus turinys į jūsų svetainę atveda aukščiausios kokybės lankytojų srautą.

Trečias žingsnis

Ties tuo mes nesustojame! Naujos PPC kampanijos parengimas bei paleidimas į dienos šviesą – tai dar tik pradžia. Mes dirbame su administruojamomis kampanijomis kasdien: siekiant nuolat tobulinti ir kaip reikiant pagerinti CPC & CTR – Cost per click & clickthrough rate (liet. mokestis už paspaudimą ir internetinės reklamos parodymų skaičius). Kalbant paprastai, siekiame sumažinti išlaidas ir kuo įmanoma labiau pagerinti investicijų gražą (ang. ROI). Ir mes ne tik siekiame įvykdyti išsikeltus tikslus – bandome juos pranokti vėl ir vėl…Ir vėl!

Keli mūsų laimingi klientai

Optimizavimas, technologijos bei atsakaitos

Mes siekiame nuolat gerinti kampanijų našumą, naudojantis rinkos analizės ir optimizavimo priemonėmis. Palaikome šiltus santykius su daugeliu geriausių 3rd party (liet. Trečiųjų šalių) įmonių, teikiančių papildomas paslaugas, kurios padeda įgyvendinti užsibrėžtus tikslus.

Mes tikime, jog egzistuoja 100% skaidrumas, nes manome, jog klientas turi teisę tiksliai žinoti, kur naudojami jo pinigai. Visada suteikiame tiesioginę 24/7 veikiančią prieigą prie paskyrų, kuriose galima matyti biudžeto srautus. Norėdami pelnyti pasitikėjimą, jūsų vertinimui pateikiame išsamų veiksmų planą, duodame kiekvieną sąskaitą, kad galėtumėte stebėti ką ir kada mes planuojame daryti. Taigi, jei užmigti neleidžia nežinia dėl to, kiek jūsų projektui kainuoja paspaudimas, vietoj avių skaičiavimo rekomenduojame stebėti kaip mokestis už konversiją gerėja.

Turite klausimų?
mes į juos atsakysime

Skambinkite telefonu: (8-52) 100 104

Rašykite: info@cet.lt

Adresas: Savanorių pr. 176C-93, Vilnius LT-03154

Darbo laikas: Pirmadienis – Ketvirtadienis 8:00 – 17:00, Penktadienis 8:00 – 16:00

Rekvizitai:
UAB „Commercial Engineering Technologies“
Adresas: Savanorių prospektas 176C-93, Vilnius
Įmonės kodas: 302624745
PVM mokėtojo kodas: LT100006610314
Bankas: AB „DNB“
SWIFT AGBLLT2X Banko kodas 40100
Ats. sąsk.: LT634010042403207519