Share Button

“Google AdWords” reklaminiai kuponai

Posted: 2016 m. balandžio 12 d., antradienis

Prieš keletą metų jau rašėme apie “Google AdWords” reklaminius kuponus ir jų naudojimo taisykles. Paskutiniu metu sulaukėme daugybės laiškų ir skambučių, kurie mus informavo, kad rinkoje plinta el. laiškas, siūlantis pirkti reklaminius “Google AdWords” kuponus.

Turėkite omenyje, kad patarimus bei nemokamus kuponus galite gauti iš oficialių Google partnerių – reklamos agentūrų. Geriausia rinktis “Google” partnerio ženklelį turinčią agentūrą, kadangi partnerio ženklelis rodo, kad agentūra atitinka “Google” keliamus kokybės reikalavimus. Rasti ženklelį turinčią agentūrą galite pasinaudoję “Google” partnerių paieška.

Kas yra “Google AdWords” reklaminiai kuponai?

“Google AdWords” reklaminiai kuponai yra skirti naujiems “Google AdWords” reklamuotojams nemokamai išsibandyti “AdWords” paslaugos veikimą ir įsitikinti šios paslaugos nauda jų verslui, todėl vienoje paskyroje galima panaudoti tik vieną reklaminį kuponą, ir tik tose paskyrose, kurios yra ne senesnės nei 14 dienų. Visais šiais atvejais kuponai turi būti skirti būtent Lietuvai ir gaunami nemokamai.

Kodėl nėra gerai pirkti “Google AdWords” reklaminius kuponus?

Kaip yra teigiama mūsų oficialiose reklaminių kuponų sąlygose, “akcijinis kreditas negali būti perduodamas, parduodamas arba iškeičiamas”, taigi, jei jūs įsigijote “Google AdWords” kuponą nelegaliu būdu ir jį panaudojote paskyroje, labai tikėtina, kad ši paskyra bus sustabdyta. Tokiu atveju jūs prarasite už kuponą mokėtus pinigus, o paskyros balanso likutis nebus grąžintas. Be to, bus sustabdytos ir kitos jūsų paskyros bei nebegalėsite kurti naujų, net ir nebenaudojant reklamos kuponų. Dėl pažeistų “Google AdWords” naudojimosi taisyklių mūsų AdWords pagalbos komanda irgi nebegalės Jums niekuo padėti.

Be to, pirkdami “Google AdWords” reklaminius kuponus jūs rizikuojate ne tik prarasti galimybę reklamuotis “AdWords”, bet ir išmesti pinigus į balą. Kuponai išduodami tik ribotais kiekiais, todėl labai dažnai gali būti, kad žmogus, siūlantis pirkti kuponus, jų iš tikro neturės arba jie bus negaliojantys.

Daugiau apie reklaminius kuponus ir atsakymus į klausimus, kylančius bandant juos pritaikyti, galite sužinoti čia.

Linkėjimai,

Google AdWords Lietuvos komanda

Šaltinis: http://adwords-lt.blogspot.lt/2016/04/google-adwords-reklaminiai-kuponai.html