Share Button

Google paskelbė, kad testuoja naujus Google AdWords išplėtimus – nuotraukas.  Tai leidžia Google AdWords reklamuotojams rodyti atitinkamus vaizdus su tekstiniais skelbimais. Google tikrai tęs eksperimentus, kaip pateikti tokias reklamines žinutes vizualiai tvarkingai, kad trauktų didesnį vartotojų susidomėjimą. Dabartinis pavyzdys atrodo taip:

Teksto skelbimai atspindės didėjantį vaizdo turinio kiekį visame internete. Naujas išplėtimas suteiks daugiau vaizdinių galimybių reklamuotojams, tai puikus būdas išskirti save iš konkurentų ir paskatinti daugiau paspaudimų ant reklaminės žinutės.

Šiuo metu dar nėra žinoma, kiek skelbimų galės rodyti vaizdo rezultatus vienam raktažodžiui. Pateiktame pavyzdyje, parodyta, kad tekstas bus derinamas su nuotraukomis, taip pat svetainės nuorodomis bei tikėtina kitais išplėtimais.

Kol kas nuotraukų išplėtimų testinė versija yra paleista tik angliškai ir ja pasinaudoti gali nedaug įmonių užsienyje, tačiau artimiausiu laiku paslauga bus prieinama visame pasaulyje.