Share Button

Sveiki,

 

Turime jums puikių naujienų! Nuo kovo 18 d. atveriama galimybė Lietuvoje rodyti reklamą YouTube platformoje. Lietuvos reklamuotojai nuo šiandien galės dar efektyviau pasiekti savo vartotojus per vieną populiariausių portalų pasaulyje, didindami savo prekės ženklo žinomumą ir gaudami tiesioginį vartotojų atsaką video platformoje. Lietuvoje YouTube kanalu galima pasiekti net 75% interneto vartotojų bei 55% Lietuvos gyventojų apskritai (TNS duomenys, 2014).

 

Naujosios reklamos galimybės paskyrose pradės veikti nuo kovo 18 d. vakaro. “AdWords” paskyrose bus galima YouTube.lt pasirinkti kaip paskirties vietą (kaip placement). YouTube siūlo aibę galimybių reklamuotojams ir turinio kūrėjams, suteikdama platformą pasiekti plačią vartotojų demografiją – tiek vietinę, tiek tarptautinę auditoriją.

 

Įtraukiantis reklamos pobūdis

 

Reklamuotojai Lietuvoje nuo šiol galės pasiekti vartotojus, kurie naršo kanale, ieško konkrečios informacijos ir žiūri video šioje platformoje.

 

  • Reklamuotojai galės sudominti ir patraukti vartotojus, kurie tuo metu stebi profesionalų ir aukštos kokybės turinį YouTube pasitelkdami “Trueview” formatus: „TrueView“ skelbimai sraute (TueView in-stream) ir „TrueView“ skelbimai vaizde (TrueView in-display).
  • Skelbimai gali būti rodomi prieš video turinį, video turinyje ir šalia jo
  • Reklamuotojai už reklamą mokės tik vartotojui nusprendus peržiūrėti visą reklamą (arba 30s, jei reklama ilgesnė), ar ant jos paspaudus (priklausomai nuo pasirinkto formato)
  • Daugiau informacijos apie techninius reikalavimus galite rasti šiame AdWords žinyno straipsnyje

 

Damien’as Viel’as, Prekės ženklo vadovas YouTube EMEA, teigia: “Reklamuotojai nori būti ten, kur yra jų potencialūs vartotojai. YouTube kas mėnesį apsilanko 1 milijardas unikalių vartotojų, į YouTube kiekvieną minutę įkeliama 100 valandų turinio. Šis kanalas nuolatos patraukia aibę vartotojų, kurie naršymo metu yra giliai įsitraukę į šią platformą ir ypatingai į turinį. Vartotojai stebi, mėgsta, dalinasi, komentuoja ir nuolatos ieško naujų video YouTube portale. Pasitelkiant inovatyvius “TrueView” formatus, kai reklamuotojai už reklamą moka tik susidomėjusiam vartotojui nusprendus peržiūrėti video, YouTube neabejotinai tampa  viena efektyviausių platformų didinti prekės ženklo žinomumą ir paskatinti vartotoją išbandyti jūsų prekę ar paslaugą”.

 

Netrukus paskelbsime renginių ir webinar’ų datas, kuriuose detaliau aptarsime gerąsias reklamos YouTube praktikas.Iki greit