Share Button

Affiliate marketingas

Affiliate marketing (liet. partnerystės rinkodara) – rinkodaros sritis, leidžianti reklamuotis internete, sukuriant bendradarbiavimą tarp reklamos patalpintojo ir reklamos užsakovo. Ši rinkodaros sritis yra paremta partneryste, kuomet partnerio tinklalapyje yra patalpinama tam tikros paslaugos ar prekės reklama, o iš to uždirba ne tik reklamos užsakovas, bet ir partnerio tinklalapis. Tokiu būdu tinklalapis užsidirba iš patalpintos reklamos, dar vadinamos ,,baneriu“, o reklamuotojas sulaukia akivaizdžiai didesnio dėmesio ir pardavimų teikiamoms paslaugoms ar parduodamoms prekėms. Tokio tipo rinkodara vadinama viena geriausių reklamavimuisi ir sulaukianti patraukliausių rezultatų.

Nemokama konsultacija

Affiliate marketingas
AFFILIATE MARKETINGAS

Partnerystės rinkodara

1. Cost per Sale – mokestis už pardavimą. Reklamos patalpintojas gauna sutarto dydžio komisinius mokesčius, jeigu partnerio internetinėje parduotuvėje buvo atliktas pardavimas.

2. Cost per Click – mokestis už paspaudimą. Reklamos patalpintojas gauna tam tikrą sutartą pinigų sumą už kiekvieną interneto vartotojo nukreipimą į pardavimus vykdančią svetainę.

3. Cost per Lead – mokestis už atliktą vienkartinį veiksmą kaip registracija ar rezervacija. Paslaugos reklamos patalpintojas sulaukia sutarto atlygio už gautus potencionalaus kliento duomenis net jei jis neįsigijo parduodamos prekės ar paslaugos.

Affiliate marketing – partnerystės rinkodara

Vieni didžiausių šios rinkodaros privalumų – jog procentas nuo pardavimų yra mokamas už konkrečius gautus rezultatus bei naujai prtrauktus klientus. Daugiausiai naudos atneša partneriai, turintys didelę duomenų bazę, o jiems tereikia susiderinti affiliate mokestį, kuris bus skiriamas už įvykdytą paslaugos pardavimą. Taigi, jeigu esate suinteresuotas padidinti savo prekės žinomumą, sulaukti daugiau pajamų iš vykdomos veiklos, rekomenduojame reklamuotis renkantis partnerystės rinkodarą!

Mumis pasitiki

Klientų poreikiams įgyvendinti taikome į rezultatus orientuotus rinkodaros sprendimus. Džiaugiamės, jog mumis pasitikėjo ir teikiamomis paslaugomis liko patenkinti Lietuvos bei užsienio klientai.

    

TURITE KLAUSIMŲ? MES Į JUOS ATSAKYSIME

Skambinkite telefonu: (8-52) 100 104

Rašykite: info@cet.lt

Adresas: Savanorių pr. 176C-93, Vilnius LT-03154

Darbo laikas: Pirmadienis – Ketvirtadienis 8:00 – 17:00, Penktadienis 8:00 – 16:00

Rekvizitai:
UAB „Commercial Engineering Technologies“
Adresas: Savanorių prospektas 176C-52, Vilnius
Įmonės kodas: 302624745
PVM mokėtojo kodas: LT100006610314
Bankas: AB „DNB“
SWIFT AGBLLT2X Banko kodas 40100
Ats. sąsk.: LT634010042403207519