Share Button

Nuo šiol prisijungę prie „AdWords“ paskyros rasite atnaujinimų. „Google“ išbando naują funkciją, kuri reklamuotojams „Opportunities tab“ (liet. Galimybių skiltyje) parodo procentaliai išreikštą reklamos kampanijos kokybės įvertinimą.

adwords-account-health-score-explanationAnglijos skaitmeninės rinkodaros įmonė pirmoji pastebėjo naują funkciją, kuri yra panaši į „WordStream AdWords Grader“, rodydama detalesnį reklamos įvertinimą. Paspaudus kampanijos peržiūrėjimo mygtuką, galite matyti reklamos įvertinimą bei rekomendacijas kaip patobulinti savo reklaminę kampaniją. Kaip rodo pavyzdys apačioje, tai gali būti, pavyzdžiui, riboto biudžeto pataisymo rekomendacijos ar pasiūlymai naudoti konversijų sekimą, išmaniesiems įrenginiams draugiškus tinklapius.

adwords-account-health-score-for-search

„Google“ atstovas tikina, jog įmonė džiaugiasi, galėdama padėti reklamuotojams, pasitelkiant „Opportunities tab“ ir yra visuomet nusiteikę išbandyti įvairias naujas funkcijas.

Taigi, „Google“ yra linkęs reaguoti į jūsų reklaminės kampanijos veiklą, pasiūlydamas, kokiomis galimybėmis ją galite pagerinti „AdWords“ paskyroje.

account-health-score-campaigns-adwords