Share Button
Nuo tada, kai prieš 15 metų pristatėme „AdWords“, matėme, kaip iš esmės keitėsi žmonių elgsena jiems ko nors ieškant. Dabar per dieną naudojame kelis įrenginius ir peržiūrime daugiau vaizdo įrašų bei aplankome daugiau svetainių ir programų nei kada nors anksčiau. Šiandien visame pasaulyje išmaniuosiuose telefonuose atliekama daugiau „Google“ paieškų nei kompiuteriuose.
Nuspėjamus žiniatinklio seansus pakeitė daugybė trumpų skaitmeninių per dieną atliekamų veiksmų serijų, kurios dažniausiai vyksta naudojant mobiliuosius įrenginius. Per šias trumpas akimirkas klientai tikisi pamatyti naudingus ir tinkamus skelbimus, nesvarbu, ar juose rodoma išsami produkto informacija, nuorodos iki artimiausios parduotuvės, telefono numeris, kuriuo galima paskambinti, ar papildoma informacija apie juos dominančią įmonę.
„AdWords“ naujovės, kurios padėjo tai įgyvendinti, daugeliui įmonių suteikė galimybę geriau ir išmaniau pasiekti savo klientus. Įrankis, kuris kažkada buvo skirtas padėti reklamuotojams įdėti teksto skelbimus į paieškos rezultatus, dabar tapo kai kuo daugiau. Dėl šios priežasties rinkodaros specialistai kasdien susiduria su sudėtingais iššūkiais. Pavyzdžiui, dabar „AdWords“ apima vaizdo ir vaizdo įrašų mediją, kurią galima įsigyti sistemoje „YouTube“ ir visame žiniatinklyje. Ir tai – tik ledkalnio viršūnė.
Rinkodara internete tampa vis sudėtingesnė, todėl teko peržiūrėti „AdWords“ veikimo strategiją. Pastaraisiais metais mūsų produktų komandos įtemptai galvojo, kaip pritaikyti „AdWords“ kitiems 15 metų, kad ji veiktų taip gerai, kaip pirmuosius 15. Turėjome atlikti daug pakeitimų – nuo vienos apsipirkimo kampanijos sukūrimo iki tūkstančių teksto skelbimų atnaujinimų – ir padaryti taip, kad sistema tinkamai veiktų visiems reklamuotojams visame pasaulyje, neatsižvelgiant į kampanijų dydį ar jų tikslus.
Taigi susitikome su daugeliu iš jūsų – dideliais ir mažais reklamuotojais, patyrusiais ir pradedančiaisiais naudotojais, – kad suprastume, ką darome gerai, o ką reikėtų patobulinti. Gauti komentarai ir atskleistos įžvalgos suteikė mums daug informacijos, kuri leido išanalizuoti naudotojų poreikius, patobulinti produktus ir pasiekti šį svarbų tikslą.
Šiandien džiaugiuosi, galėdamas pristatyti pirmąsias naujosios „AdWords“ funkcijas ir tris svarbiausias platformos sritis, kurioms tobulinti skiriame didžiausią dėmesį. Kiekvienas tobulinimas pagrįstas jūsų atsiliepimais.
„AdWords“ turėtų būti labiau orientuota į jūsų verslą ir mažiau – į mūsų produktą. Norime, kad viskas būtų sutelkta į tai, kaip įsivaizduojate savo verslą. Kad ir kokie būtų jūsų verslo tikslai, kad ir kaip vertintumėte ir valdytumėte savo skelbimus, norime, kad jums būtų itin paprasta vykdyti ir optimizuoti kampanijas, remiantis unikaliais rinkodaros tikslais.
Norite, kad jums svarbūs duomenys būtų visada pasiekiami. Nesvarbu, ar analizuojate daugiausia pelno atnešančias kampanijas, ar vertinate iš mobiliųjų sulaukiamo srauto dalį, norime pateikti jums įžvalgų ir padėti jas vizualizuoti, kad galėtumėte imtis tinkamų veiksmų. Matydami, kurie duomenys labiausiai atitinka jūsų verslo tikslus, galėsite skirti daugiau laiko kampanijoms optimizuoti ir galimybėms numatyti.
Galiausiai jums reikia paprastų, bet efektyvių įrankių, kurie padės padaryti daugiau per trumpesnį laiką. Turite turėti galimybę atlikti visas svarbiausias užduotis (pvz., valdyti skelbimų plėtinius ir kurti ataskaitas) vienoje vietoje. Sumažinus netvarkos ir atsiradus intuityvesnėms darbo eigoms, galėsite greitai atlikti keitimus, kurie turės įtakos jūsų verslo plėtrai.
Naujoji „AdWords“ labiausiai išsiskirs savo išvaizda. Tai – trimačių objektų dizainas, dizaino kalba, kuri yra tokių mūsų mėgstamų „Google“ programų, kaip Žemėlapiai, Paieška ir „Gmail“, pagrindas. Tačiau, nors ši „AdWords“ atrodys šiek tiek kitaip, kampanijos veiks taip, kaip veikia dabar – nereikės nieko naujovinti ar perkelti.
Visus 2016 m. iki pat 2017-ųjų toliau tobulinsime šią naują „AdWords“, kviesdami reklamuotojus ją išbandyti ir pateikti atsiliepimus. Kvietimai bus siunčiami, atsižvelgiant į daug veiksnių, todėl ne visi reklamuotojai galės išbandyti naująją sistemą.
Nekantraujame pradėti šią kelionę kartu su jumis ir pateikti įrankius, kurie padės jums prasmingai ir tinkamai pasiekti klientus.
Paskelbė Džeris Dišleris, „AdWords“ produktų valdymo skyriaus viceprezidentas
Google AdWords Lietuvos komanda
Šaltinis: http://adwords-lt.blogspot.lt/2016/04/adwords-pritaikymas-rinkodarai.html