SEO paslaugos kainos | SEO optimizavimo kaina

geltonos linijos

D.U.K.

Ar būtina registruoti svetainę Google?

 Ne, tai nėra būtina. Dauguma paieškos sistemų šiais laikais puslapius indeksuoja sekdamos nuorodas iš kitų svetainių, todėl bet kokia nuoroda iš jau egzistuojančios svetainės duos signalą Google (ar kitai paieškos sistemai), kurio užteks, kad Jūsų svetainė būtų suindeksuota.

Ar verta mokėti už registravimą Google?

Dažnai susiduriame su situacija, kai įmonės klientams siūlo mokamą registravimą paieškos sistemose. Tokiu atveju neapsigaukite. Nėra jokio tikslo mokėti už registravimą paieškos sistemose, nes tai yra nebūtinas žingsnis, paieškos varikliai šį darbą atlieka patys.

Kiek kainuoja SEO?

Konkretaus atsakymo nėra, nes kiekviena svetainė yra unikali. SEO paslaugų kaina priklauso nuo labai daug faktorių: svetainės ir domeno amžiaus, naudojamų sistemų, raktažodžių kiekio, raktažodžių konkurencijos ir pan. Kiekvienu atveju SEO paslaugų kainą skaičiuojame individualiai, pirmiausia atlikę pirminę SEO analizę.

Rašome straipsnius apie produkciją. Ar tai gerai?

Kurdami produkijos aprašymus pirmiausia orientuokitės į žmones, kurie skaitys tekstą, ir tik po to į paieškos variklius. Jeigu turinys kokybiškas, tokie straipsniai yra tinkami.

Kaip padaryti svetainę draugišką paieškos varikliams?

Be SEO darbų sąrašo atlikimo patariame analizuoti svetainės lankytojų statistiką. Tirkite galimas priežastis, kodėl žmonės jūsų svetainėje praleidžia mažai laiko, neužpildo kontaktų formos, atlikite pakeitimus ir sekite tolimesnius rezultatus. Nuolatinio darbo dėka sukursite svetainę, kurią mėgs lankytojai, bus linkę ja pasidalinti su kitais, o tai duos signalą paieškos sistemoms, kad Jūsų svetainė yra verta būti aukštuose paieškos rezultatuose.

Buvome pirmose pozicijose, tačiau vieną dieną neberadome svetainės Google. Kas nutiko?

Patikrinkite ar Jūsų svetainė veikia. Jei taip – galimos kitos kardinalaus pozicijų kritimo priežastys. Pabandykite Google paieškos sistemoje įvesti kombinaciją Site:jususvetaine.lt „raktinis žodis“ (kur „raktinis žodis“ turėtų būti Jūsų raktažodis pagal kurį pozicijos pakito). Jei Google nepateikia Jūsų svetainės skilties, kuri buvo reitinguojama tarp pirmų rezultatų – galimai buvote užblokuoti. To pasekmės galėjo būti agresyvaus SEO, blackhat SEO vykdymas. Tokiu atveju kreipkitės pagalbos į profesionalus.

Turite klausimų? Mes į juos atsakysime

Skambinkite telefonu: (8-52) 100 104

Rašykite: info@cet.lt

Adresas: Savanorių pr. 176C 93, Vilnius LT-03154

Darbo laikas: Pirmadienis-Ketvirtadienis 8:00 -17:00, Penktadienis 8:00 -16:00

Rekvizitai:
UAB „Commercial Engineering Technologies“
Adresas: Savanorių prospektas 176C-93, Vilnius
Įmonės kodas: 302624745
PVM mokėtojo kodas: LT100006610314
Bankas: AB „DNB“
SWIFT AGBLLT2X Banko kodas 40100
Ats. sąsk.: LT634010042403207519