SEO paslaugos | SEO optimizavimas

SEO paslaugos | SEO optimizavimas

SEO paslaugos padeda ne tik į svetainę pritraukti tikslinių lankytojų srautą, padaryti svetainę matomą paieškoje, bet ir padidinti pardavimus.

Profesionalios SEO paslaugos (Garantija TOP5 paieškos sistemoje)

Teikiame profesionalias SEO paslaugas, padedame Jūsų įmonės puslapiui ar elektroninei parduotuvei pasiekti geresnių rezultatų paieškos sistemose ir taip padidinti pardavimus bei prekės ženklo žinomumą. Dirbame atsižvelgdami į kliento poreikius ir užsibrėžtus tikslus. Mūsų SEO paslaugų kaina visada yra mažesnė, nei Jūsų gaunama nauda, todėl investuoti į SEO – tikrai apsimoka. Tai gali patvirtinti mūsų esami klientai.

SEO paslaugos susidaro iš kelių pagrindinių etapų: populiariausių (efektyviausių) raktažodžių parinkimo, konkurentų analizės, SEO strategijos sudarymo, vidinis SEO, išorinis SEO.

SEO analizė

Prieš pradėdami dirbti, turime žinoti, ką reikės nugalėti paieškos sistemų reitingavimo procese. Nuodugniai ištiriame Jūsų konkurentų internetines svetaines ir išsiaiškiname jų silpnąsias ir stipriąsias vietas.

Vidinis SEO

Koreguojame svetainės aprašymus, tekstus, programinį kodą, kad Jūsų svetainė paieškos sistemoms būtų kuo lengviau pasiekiama ir kuo lengviau suprantama, tai yra vadinamas vidinis SEO optimizavimas.

Išorinis SEO

Esminė gerų rezultatų ir kokybiškų SEO paslaugų dalis - išorinis SEO optimizavimas arba kitaip vadinamas atgalinių nuorodų kūrimas, SEO straipsnių rašymas. Kuriame tik aukštą vertę turinčias atgalines nuorodas.

Mumis pasitiki tokios įmonės kaip:

Nemokama konsultacija telefonu dėl SEO (8 5) 210 0104

Susisiekite su mumis

Skambinkite arba palikite savo kontaktinę informaciją ir mes su Jumis susieksime!

Savanorių pr. 176C-52, Vilnius LT-03154

Darbo laikas:
Pirmadienis-Penktadienis 8:00 - 17:00

Gaukite pasiūlymą


Atsiliepimai

Visi atsiliepimai

SEO paslaugos

SEO paslaugos yra pagrindinis dalykas, padėsiantis Jūsų svetainei pasiekti aukštas pozicijas paieškos sistemose. Mes pateiksime išsamias raktažodžių pozicionavimo, išorinio nuorodų tinklo, indeksuotų puslapių ataskaitas. Į kliento sėkmę orientuota komanda padės padidinti Jūsų svetainės lankomumą ir pardavimus.

SEO optimizavimas

SEO optimizavimas nėra paprastas skaitmeninio marketingo akompanimentas - tai pats skaitmeninis marketingas. Suprasdami SEO svarbą verslui, savo klientui siūlome aukštos kokybės paslaugų paketą konkurencingomis kainomis. Visuomet atnaujiname savo žinių bagažą ir vejamės šios dienos tendencijas Google, Bing, Yandex ir Yahoo.

Kaip vyksta SEO paslaugos

SEO paslaugos paprastai vyksta 5 žingsniais:
1 žingsnis. SEO konsultantai ir analitikai tiria Jūsų verslo aplinką, konkurentus, nustato konkurencijos lygį ir pateikia atitinkamus pasiūlymus bei SEO strategiją, kaip galėtumėte pasiekti savų tikslų. Nuo šios strategijos profesionalumo priklauso paslaugų sėkmė, todėl šiame etape reikalingas itin glaudus bendradarbiavimas.
2 žingsnis. SEO konsultantai išanalizuoja Jūsų turimus resursus (interneto puslapį ar puslapius) ir pateikia konkrečius pasiūlymus, ką reikėtų keisti tinklalapio struktūroje ir kode, kad šis būtų priimtinesnis paieškos sistemų reikalavimams. Tai vidinė SEO optimizacija (įžanga).
3 žingsnis. Tvarkomas tinklalapis, jo struktūra, adresai, puslapių aprašymai, šalinamos HTML kodo klaidos, galinčios neigiamai atsiliepti visam optimizacijos procesui. Tai daroma bendradarbiaujant su Jūsų tinklalapį kuriančiais specialistais arba, gavus prisijungimus, tai daro mūsų programuotojai ir analitikai.
4 žingsnis. Rūpinamės, kad į Jūsų puslapį vestų kokybiškos atgalinės nuorodos iš susijusio turinio resursų, taip pat galime pasirūpinti ir Jūsų puslapio reklama socialiniuose tinkluose, kurie turi įtakos bendram rezultatui. Visas šis procesas vadinamas - išoriniu SEO.
5 žingsnis. Visų pakeitimų metu yra stebimi pasirinkti raktiniai žodžiai ir jų pozicijos paieškoje analizuojama, kaip geriau galima juos „pakelti“.

83%

Paieškos srauto padidėjimas

42%

Sumažėjęs atmetimo rodiklis

38%

Vid. apsilankymo trukmės padidėjimas

21%

Išaugęs puslapių per apsilankymą skaičius

Pilnos SEO proceso ataskaitos

Pateikiame detalias SEO rezultatų pokyčių ataskaitas: svetainės vidinių parametrų gerėjimo metrikas, išorinio nuorodų tinklo parametrus, paieškos srauto ir jo požymių pokyčius.

Raktažodžių parinkimas/analizė

Svarbus SEO elementas - raktažodžiai. Tinkamai parinkti raktažodžiai leidžia pasiekti maksimalių ir efektyviausių rezultatų Jūsų verslui.

SEO paslaugos

Šiandieninėje visuomenėje vienas iš svarbiausių klestinčių įmonių darbų – SEO paslaugos. Reta įmonė, kuri absoliučiai dar nieko nėra girdėjusi apie SEO paslaugas. Tačiau girdėjimas ir SEO paslaugos išmanymas yra du visiškai skirtingi rodikliai, kurie ir praneša apie esamą Jūsų įmonės situaciją verslo rinkoje. SEO paslaugos dažnai yra neteisingai suprantamos dėl iškreipto požiūrio į jas arba nusivylimo SEO paslaugomis dėl nekompetentingų įmonių atliktų darbų. Mes, kaip profesionalai savo srityje, galime garantuoti, kad mūsų įmonė nežiūri pro pirštus į Jūsų nusiskundimus, mes realiai įvertiname kiekvieną situaciją ir darome atitinkamus žingsius, kurie padėtų konkrečiai Jūsų įmonei. Dėl to mes neturime bendrų, standartinių SEO paslaugo kainynų, nes jie yra labai individualūs ir priklauso nuo įvairių faktorių, kurie ir lemia SEO paslaugos atlikimo laikotarpį ir planuojamą investiciją į SEO paslaugas.

AdWords pagalba prieš SEO optimizacija

Jeigu Google AdWords reklamą gali atlikti kiekvienas apie AdWords paslaugas nusimanantis asmuo, tai SEO paslaugos pareikalaus didesnio, kruopštesnio ilgalaikaio darbo ir kompentencijos ne tik mokėti, bet ir teisingai, pagal visus Google reikalavimus atlikti SEO paslaugas. Todėl visiems yra aišku, kad jei SEO paslaugos bus atliekamos savamokslių ar tik šiek tiek apie paslaugas nusimanančio žmogaus, tai didelė tikimybė, kad Jūsų su savo puslapiu ne tik kad nepasieksite aukštesnių pozicijų, bet atlikus neigiamus veiksmus netgi prarasite ir taip žemas svetainės pozicijas. Pastebėję vis didesnes tokių specialistų klaidas, mes skubame ištaisyti šias nemalonias situacijas, kurios negrįžtamai gali pakenkti Jūsų verslui ir pardavimams.

SEO optimizavimas

Todėl dėl šių priežasčių reiktų labai rimtai pagalvoti, su kuriais specialistais dirbti ir ar SEO paslaugos bus atliekamos baltuoju, o ne juoduoju metodu. Kitas svarbus aspektas – iš anksto nusimatyti raktinių žodžių prognozuojamas pozicijas ir laikytis tokio darbo temo, kad SEO paslaugos padėtų įgyvendinti prognozes. Praėjus šį žingsnį, geriausia sutarti, kad SEO paslaugos bus atliekamos remiantis visokeriopu bendradarbiavimu ir už kiekvienus vienos ar kitos šalies veiksmų pasikeitimus bus pranešama atskirai. Būtent toks bendradarbiavimas gali padėti žymiai lengviau pasiekti norimas pozicijas, o rezultato vaisiai tokiu atveju dažniausiai būna ir greičiau raškomi.

SEO

Kai visi šie veiksmai būna numatomi, telieka susitarti dėl nuoseklumo ir reikiamos informacijos gavimo nutartu laiku. Geriausia, kad SEO paslaugos apibrėžtų ataskaitų teikimą, kad būtų konkrečiai žinoma, kokie veiksmai išaukė atitinkamus rezultatus. Net jeigu ir esate nusvilę kokios nors įmonės darbu, tikime, kad bet kuriuo atveju teisingai atliktos SEO paslaugos padės ir Jūsų verslui pasiekti didesnių užsakymų ir pelnyti įmonių grandų titulą, kuris lemia įmonės žinomumą, didelį pasitikėjimo rodiklį ir gebėjimą atsiskaityti su klientais ir paslaugų tiekėjais. Apibendrinus galima tiegti, kad SEO paslaugos įpūs naują vėją į Jūsų įmonę ir atneš taip laukiamus rezultatus

Kas yra SEO paslaugos?

SEO (Search Engine Optimization) yra specifinis procesas, kai Jūsų interneto puslapis arba el. parduotuvė yra optimizuojama pagal paieškos sistemų reikalavimus. SEO optimizacija pirmiausiai vykdoma tinklalapio viduje, o tada atliekami išorinio SEO veiksmai, sustiprinantys pozicijas paieškos sistemose pagal tam tikrus raktinius žodžius. SEO optimizacijos procese dalyvauja skirtingų specialistų komanda, kurią mes koordinuojame, kad pasiektume užsibrėžtus tikslus – programuotojai, dizaineriai, interneto rinkodaros specialistai, SEO tekstų kūrėjai, SEO konsultantai ir analitikai ir t.t. Tikslai nustatomi tik išsiaiškinus Jūsų poreikius ir lūkesčius.

Teikiame Jums priimtiniausias SEO paslaugas

Pirmiausiai išsiaiškiname Jūsų konkrečius poreikius ir lūkesčius;
• Apdairiai parenkame SEO strategijas. Mums svarbus REZULTATAS.
• Kainos ir kokybės santykis yra idealus – dirbame nei per pigiai (atmestinai), nei per brangiai (arogantiškai).
• Turime subūrę jaunų ir ambicingų profesionalų komandą, pasiruošusią greitai ir operatyviai įgyvendinti įvairias SEO strategijas.
• Nuolatos sekame SEO rinkos naujienas, todėl esame susipažinę ne tik su naujausiomis teorinėmis, bet ir praktinėmis SEO detalėmis.
• Siūlome platų paslaugų spektrą, ne tik SEO paslaugas – kuriame logotipus, svetaines, užsiimame Google AdWords reklama.
• Pasitikime savo klientais, bet to paties reikalaujame ir iš jų, nes tik abipusio pasitikėjimo sąlygomis įmanomas ilgalaikis ir naudingas bendradarbiavimas.

Kiekvienas projektas turi savo tikslus, auditoriją ir galimybes.  Mūsų požiūris į puikius projektus prasideda laiko patikrintu procesu, kuris sukuria netikėčiausią rezultatą.