SEO paslaugos

SEO paslaugos padeda ne tik į svetainę pritraukti tikslinių lankytojų srautą, padaryti svetainę matomą paieškoje, bet ir padidinti pardavimus.

SEO optimizavimas

Teikiame profesionalias SEO paslaugas, padedame Jūsų įmonės puslapiui ar elektroninei parduotuvei pasiekti geresnių rezultatų paieškos sistemose ir taip padidinti pardavimus bei prekės ženklo žinomumą. Dirbame atsižvelgdami į kliento poreikius ir užsibrėžtus tikslus. Mūsų SEO paslaugų kaina visada yra mažesnė, nei Jūsų gaunama nauda, todėl investuoti į SEO – tikrai apsimoka. Tai gali patvirtinti mūsų esami klientai.

Nemokama SEO konsultacija

Kodėl verta rinktis SEO optimizacija

Svetainės srautas
Potencialūs klientai

Paverskite svetainės lankytojus į klientus. Mes išanalizuosime Jūsų svetainę ir sukursime konversijos gerinimo strategiją.

Nuodugniai ištiriame Jūsų konkurentų internetines svetaines ir išsiaiškiname jų silpnąsias ir stipriąsias vietas.

Kaip vyksta SEO paslaugos

SEO paslaugos susidaro iš kelių pagrindinių etapų: populiariausių (efektyviausių) raktažodžių parinkimo, konkurentų analizės, SEO strategijos sudarymo, vidinis SEO, išorinis SEO.

1 žingsnis.
SEO konsultantai ir analitikai tiria Jūsų verslo aplinką, konkurentus, nustato konkurencijos lygį ir pateikia atitinkamus pasiūlymus bei SEO strategiją, kaip galėtumėte pasiekti savų tikslų. Nuo šios strategijos profesionalumo priklauso paslaugų sėkmė, todėl šiame etape reikalingas itin glaudus bendradarbiavimas.

2 žingsnis.
SEO konsultantai išanalizuoja Jūsų turimus resursus (interneto puslapį ar puslapius) ir pateikia konkrečius pasiūlymus, ką reikėtų keisti tinklalapio struktūroje ir kode, kad šis būtų priimtinesnis paieškos sistemų reikalavimams. Tai vidinė SEO optimizacija (įžanga).

3 žingsnis.
Tvarkomas tinklalapis, jo struktūra, adresai, puslapių aprašymai, šalinamos HTML kodo klaidos, galinčios neigiamai atsiliepti visam optimizacijos procesui. Tai daroma bendradarbiaujant su Jūsų tinklalapį kuriančiais specialistais arba, gavus prisijungimus, tai daro mūsų programuotojai ir analitikai.

4 žingsnis.
Rūpinamės, kad į Jūsų puslapį vestų kokybiškos atgalinės nuorodos iš susijusio turinio resursų, taip pat galime pasirūpinti ir Jūsų puslapio reklama socialiniuose tinkluose, kurie turi įtakos bendram rezultatui. Visas šis procesas vadinamas – išoriniu SEO.

5 žingsnis.
Visų pakeitimų metu yra stebimi pasirinkti raktiniai žodžiai ir jų pozicijos paieškoje, analizuojama, kaip geriau galima juos „pakelti“.

SEO auditas

Mūsų komanda pasiruošusi peržvelgti Jūsų svetainę ir įvertinti ją pagal efektyviausius SEO parametrus. SEO auditas – nuodugniai ištiriame Jūsų konkurentų internetines svetaines ir išsiaiškiname jų silpnąsias ir stipriąsias vietas.

Vidinis SEO optimizavimas

Koreguojame svetainės aprašymus, tekstus, programinį kodą, kad Jūsų svetainė paieškos sistemoms būtų kuo lengviau pasiekiama ir kuo lengviau suprantama, tai yra vadinamas vidinis SEO optimizavimas.

Išorinis SEO optimizavimas

Esminė gerų rezultatų ir kokybiškų SEO paslaugų dalis – išorinis SEO optimizavimas arba kitaip vadinamas atgalinių nuorodų kūrimas, SEO straipsnių rašymas. Kuriame tik aukštą vertę turinčias atgalines nuorodas.

Mumis pasitiki

Klientų poreikiams įgyvendinti taikome į rezultatus orientuotus rinkodaros sprendimus. Džiaugiamės, jog mumis pasitikėjo ir teikiamomis paslaugomis liko patenkinti Lietuvos bei užsienio klientai.

    

TURITE KLAUSIMŲ? MES Į JUOS ATSAKYSIME

Skambinkite telefonu: (8-52) 100 104

Rašykite: info@cet.lt

Adresas: Savanorių pr. 176C-93, Vilnius LT-03154

Darbo laikas: Pirmadienis – Ketvirtadienis 8:00 – 17:00, Penktadienis 8:00 – 16:00

Rekvizitai:
UAB „Commercial Engineering Technologies“
Adresas: Savanorių prospektas 176C-93, Vilnius
Įmonės kodas: 302624745
PVM mokėtojo kodas: LT100006610314
Bankas: AB „DNB“
SWIFT AGBLLT2X Banko kodas 40100
Ats. sąsk.: LT634010042403207519

DAUGIAU INFORMACIJOS APIE SVETAINĖS SEO OPTIMIZACIJĄ

SEO paslaugos

SEO paslaugos yra pagrindinis dalykas, padėsiantis Jūsų svetainei pasiekti aukštas pozicijas paieškos sistemose. Mes pateiksime išsamias raktažodžių pozicionavimo, išorinio nuorodų tinklo, indeksuotų puslapių ataskaitas. Į kliento sėkmę orientuota komanda padės padidinti Jūsų svetainės lankomumą ir pardavimus.

Raktažodžių parinkimas / SEO analizė

Svarbus SEO elementas – raktažodžiai. Tinkamai parinkti raktažodžiai leidžia pasiekti maksimalių ir efektyviausių rezultatų Jūsų verslui.

Atlikti tyrimai rodo, kad didelė koncentracija į tikslines-vieno žodžio frazes neatneša didelio rezultato, kadangi tokių frazių užklausos sugeneruoja tik 20-30% nemokamo (organic) srauto.

Likusią dalį srauto sudaro ilgesni (3-5 žodžių) raktažodžiai (longtail keywords), kuriuos naudojant yra lengviau būti pirmose paieškos sistemų vietose dėl mažesnės konkurencijos. Taip pat paskaičiuota, kad žmonės geriau konvertuoja atėję iš ilgesnių raktinių užklausų, kadangi jie žino ko konkrečiai ieško.

Pilnos SEO proceso ataskaitos

Pateikiame detalias SEO rezultatų pokyčių ataskaitas: svetainės vidinių parametrų gerėjimo metrikas, išorinio nuorodų tinklo parametrus, paieškos srauto ir jo požymių pokyčius.

SEO paslaugos

Šiandieninėje visuomenėje daugelis įmonių naudojasi SEO paslaugomis. Reta įmonė, kuri nėra girdėjusi apie SEO paslaugas. SEO paslaugos dažnai yra neteisingai suprantamos dėl iškreipto požiūrio į jas arba nusivylimo SEO paslaugomis dėl nekompetentingų įmonių atliktų darbų. Mes,profesionalai savo srityje, galime garantuoti, kad mūsų įmonė realiai įvertina kiekvieną situaciją ir daro atitinkamus žingsius, kurie padėtų Jūsų įmonei. Dėl to mes neturime bendrų, standartinių SEO paslaugo kainynų, nes jie yra labai individualūs ir priklauso nuo įvairių faktorių, kurie ir lemia SEO paslaugos atlikimo laikotarpį ir planuojamą investiciją į SEO paslaugas.

SEO optimizavimas

Dėl šių priežasčių derėtų rimtai pagalvoti, su kuriais specialistais dirbti ir ar SEO paslaugos bus atliekamos baltuoju, o ne juoduoju metodu. Kitas svarbus aspektas – iš anksto numatyti raktinių žodžių prognozuojamas pozicijas ir laikytis tokio darbo tempo, kuris užtikrintų SEO paslaugų įgyvendinamas prognozes. Tuomet SEO paslaugos yra atliekamos remiantis visokeriopu bendradarbiavimu, o už kiekvienus vienos ar kitos šalies veiksmų pasikeitimus yra pranešama atskirai. Būtent toks bendradarbiavimas gali padėti žymiai lengviau pasiekti norimas pozicijas ir gauti norimą rezultatą.

AdWords pagalba prieš SEO optimizaciją

Jeigu Google AdWords reklamą gali atlikti kiekvienas apie AdWords paslaugas nusimanantis asmuo, tai SEO paslaugos pareikalaus kruopštesnio ilgalaikio darbo ir kompentencijos ne tik mokėti, bet ir pagal visus Google reikalavimus atlikti SEO paslaugas. Todėl jei SEO paslaugos bus atliekamos savamokslio ar tik šiek tiek apie paslaugas nusimanančio žmogaus, didelė tikimybė, kad Jūsų puslapis ne tik nepasieks aukštesnių pozicijų, bet atlikus neigiamus veiksmus praras svetainės pozicijas. Pastebėję vis didesnes tokių specialistų klaidas, mes skubame ištaisyti šias nemalonias situacijas, kurios negrįžtamai gali pakenkti Jūsų verslui ir pardavimams.

SEO

Kai visi šie veiksmai būna numatomi, telieka susitarti dėl nuoseklumo ir reikiamos informacijos gavimo nutartu laiku. Geriausia, kad SEO paslaugos apibrėžtų ataskaitų teikimą ir būtų konkrečiai žinoma, kokių veiksmų dėka buvo pasiekti rezultatai. Tikime, kad teisingai atliktos SEO paslaugos padės Jūsų verslui pasiekti svarių rezultatų, padidins įmonės žinomumą, įgaus didelį pasitikėjimo rodiklį bendraujant su klientais bei paslaugų tiekėjais. Neabejojame, kad SEO paslaugos suteiks tik teigiamus rezultatus.

Kas yra SEO paslaugos?

SEO (Search Engine Optimization) yra specifinis procesas, kai Jūsų interneto puslapis arba el. parduotuvė yra optimizuojama pagal paieškos sistemų reikalavimus. SEO optimizacija pirmiausia vykdoma tinklalapio viduje, o tada atliekami išorinio SEO veiksmai, sustiprinantys pozicijas paieškos sistemose pagal tam tikrus raktinius žodžius. SEO optimizacijos procese dalyvauja skirtingų specialistų komanda, kurią mes koordinuojame, kad pasiektume užsibrėžtus tikslus – programuotojai, dizaineriai, interneto rinkodaros specialistai, SEO tekstų kūrėjai, SEO konsultantai, analitikai ir t.t. Tikslai nustatomi tik išsiaiškinus Jūsų poreikius ir lūkesčius.

Teikiame Jums priimtiniausias SEO paslaugas

Pirmiausiai išsiaiškiname Jūsų konkrečius poreikius ir lūkesčius;
• Apdairiai parenkame SEO strategijas. Mums svarbus REZULTATAS.
• Siūlome gerą kainos ir kokybės santykį.
• Turime subūrę jaunų ir ambicingų profesionalų komandą, pasiruošusią greitai ir operatyviai įgyvendinti įvairias SEO strategijas.
• Nuolatos sekame SEO rinkos naujienas, todėl esame susipažinę ne tik su naujausiomis teorinėmis, bet ir praktinėmis SEO detalėmis.
• Siūlome platų paslaugų spektrą, ne tik SEO paslaugas – kuriame logotipus, svetaines, užsiimame Google AdWords reklama.
• Pasitikime savo klientais, bet to paties reikalaujame ir iš jų, nes tik abipusio pasitikėjimo sąlygomis įmanomas ilgalaikis ir naudingas bendradarbiavimas.