Responsive dizainas

Responsive dizainas | Svetainių pritaikymas mobiliesiems įrenginiams

Svetainė turi ne tik patraukti akį. Jos tikslas - išlaikyti lankytoją, sykiu iškomunikuoti Jūsų prekinio ženklo žinutę ir didinti susidomėjimą Jūsų paslaugomis ar prekėmis.

Responsive dizainas

Šiais laikais kompiuteris toli gražu nėra vienintelė komunikacijos arba informacijos atradimo priemonė. Greta to naudojamasi išmaniaisiais telefonais bei planšetiniais kompiuteriais. Anksčiau kuriamos internetinės svetainės buvo tik stacionariems arba nešiojamiems kompiuteriams. Tai lėmė, kad konkretaus puslapio atidarymas per kitą įrenginį buvo nekokybiškas, vaizdas – iškraipytas. Responsive dizainas – ne galimybė, o būtinybė, kuria turėtų pasinaudoti visi, kurie nori, jog jų internetinis puslapis būtų praktiškas ir funkcionalus. Lietuviškai tariant – responsive dizainas yra prisitaikantis, adaptyvus.

Firminio stiliaus ir logotipų kūrimas

Grafinis ir UI dizainas

Mobilių aplikacijų dizainas

Pritaikymas mobiliesiems įrenginiams

Svetainių pritaikymas mobiliesiems įrenginiams arba planšetiniams kompiuteriams kuriamas taip, kad atitinkamai, per kokį prietaisą žiūrima – WEB puslapio dydis bei išsidėstymas kistų. Jeigu internetinis puslapis yra nepritaikytas – gali tekti „scroolinti“ horizontaliai, o kai kuriais atvejais tam tikra informacija bus net paslepiama. Akivaizdu, kad internetinio puslapio pritaikymas yra būtinas procesas.

Prisitaikantis dizainas

Svetainių pritaikymas mobiliesiems (prisitaikantis dizainas) telefonams matuojamas ne įprastais pikseliais, tačiau proporcijomis. Pavyzdžiui, jeigu Jūsų internetinis puslapis susideda iš trijų kolonų, tokiu atveju naršant per telefoną jos bus paskirstytos 50%, 20% ir 30%. Lygiai taip pat patogiai pakeičiami paveiksliukai bei visi kiti puslapyje esantys elementai.

Kodėl verta pasirinkti responsive dizainą?

1. Lietuviai – išmanūs žmonės. Naršymas per mobilųjį telefoną jiems yra kasdienybės dalis. Kiekvienas asmuo gali pasitikrinti, kiek žmonių užsuka į jo internetinį puslapį būtent per mobilųjį telefoną. Galbūt tai paskatins pasinaudoti šia paslauga.
2. Internetinės svetainės pritaikymas yra pigi paslauga, tačiau jos nauda – didelė.
3. Verslininkas ar kitas puslapį turintis asmuo, turi tik vieną galimybę sukurti apie save gerą įspūdį. Jeigu puslapio lankytojas liks nepatenkintas pateikiama informacija arba jos išdėstymu – daugiau jis nebegrįš.
4. Naršymas per kitus technikos prietaisus paprasčiausiai taps kur kas patogesnis ir paprastesnis.

Jeigu norite būti inovatyviu, moderniu bei sėkmingu verslininku – tokiu atveju turite apgalvoti labai daug smulkmenų ir tuo pačiu visapusiškai patenkinti klientų poreikius. Suteikite jiems patogią naršymo galimybę.

Susisiekite su mumis

Skambinkite arba palikite savo kontaktinę informaciją ir mes su Jumis susieksime!

Savanorių pr. 176C-52, Vilnius LT-03154

Darbo laikas:
Pirmadienis-Penktadienis 8:00 - 17:00

Gaukite pasiūlymą


Atsiliepimai

Visi atsiliepimai