Elektroninių parduotuvių kūrimas

Elektroninių parduotuvių kūrimas

Elektroninių parduotuvių kūrimas tai Jūsų įvaizdžio ir verslo kūrimas internetinėje erdvėje!

Elektroninių parduotuvių kūrimas

Elektroninių parduotuvių kūrimas – tai Lieuvoje vienas iš populiariausiu prekybos būdų. Taigi jei Jus norite prekiauti internetu, reklamuoti savo produktus mes Jums galime pasiūlyti el. Parduotuvės arba tiesiog prekių katalogo kūrimą. Įmonei neturinčiai internetinės pardavimų sistemos būtų labai sudėtinga konkuruoti, bei pasiekti norimų rezultatų pardavimuose.

El-parduotuvės kūrimas

El-parduotuvės kūrimas – tai projektas, kuris privalo būti kuo paprasčiau pateiktas vartotojui. Elektroninės parduotuvės dizainui reikalingas interaktyvumas, kad lankytojai galėtų lengvai rasti ir nusipirkti reikiamus produktus jiems patogiu būdu.
Internetinių parduotuvių administravimui mes Jums pasiūlysime profesionalią verslo valdymo sistemą, kuri bus tinkama tiek namų vartotojams vykdantiems smulkųjį verslą, tiek įmonėms užsiimančioms didmenine prekyba.

Atsižvelgdami į Jūsų įmonės verslo sferą, parinksime atitinkamus šriftus ir spalvas, o esant reikalui, pridėsime šiek tiek animacijos. Sukūrę interneto svetainę, galėsime atlikti visą reklaminio teksto kūrimo bei redagavimo darbą. Visi kiti svetainės kūrimo darbai taip pat atliekami mūsų profesionalų komandos.

Susisiekite su mumis

Skambinkite arba palikite savo kontaktinę informaciją ir mes su Jumis susieksime!

Savanorių pr. 176C-52, Vilnius LT-03154

Darbo laikas:
Pirmadienis-Penktadienis 8:00 - 17:00

Gaukite pasiūlymą


Atsiliepimai

Visi atsiliepimai

El-parduotuvės kūrimas

Analizuojami įmonės prekės ženklai, produktai ir/ar paslaugos. Gilinamasi į įmonės vertybes. Atsižvelgiama į iškeltus tikslus. Kuriama internetinio verslo strategija. Pateikime Jūsų pranašumus lankytojams!

Įmonės analizė

Analizuojami įmonės prekės ženklai, produktai ir/ar paslaugos. Gilinamasi į įmonės vertybes. Atsižvelgiama į iškeltus tikslus. Kuriama internetinio verslo strategija. Pateikime Jūsų pranašumus lankytojams!

Konkurentų analizė

Gilinamos žinios apie konkurentų atliekamus veiksmus intenetinėje erdvėje. Stebimi teigiami ir neigiami pavyzdžiai. Kuriamas išskirtinis įmonės vaizdas internete. Būk žingsniu priekyje!

Svetainės prototipas

Kuriamas svetainės prototipo modelis, paremtas funkcionalumo, novatoriškumo ir patogumo aspektais. Prototipas yra derinamas iki galutinio Jūsų pasirinkimo.

CMS sistemos

Dirbama su įvairiomis turinio valdymo sistemomis - WordPress, Drupal, Magento, OpenCart, Prestashop ir kitomis, siekiant geriausio rezultato Jūsų verslui.

Dizaino kūrimas

Web dizaineriai padaro viską, kad internetinės svetainės atrodytų šiuolaikiškos, įdomios, bet tuo pačiu paprastos ir lengvai naudojamos. Siekiame, kad lankytojas sugrįžtų pas Jus!

Programavimas

Atrinkus optimaliausią dizainą, svetainės programuotojai ieško sprendimų, kaip turinio valdymo sistemą paversti Jūsų kasdieniniu įrankiu net ir neturint programavimo žinių.

Verslo paštas

Atrinkus optimaliausią dizainą, svetainės programuotojai ieško sprendimų, kaip turinio valdymo sistemą paversti Jūsų kasdieniniu įrankiu net ir neturint programavimo žinių.

Dizaino pritaikymas

Sukuriamas responsive dizainas, kuris leidžia patogiai naršyti Jūsų svetainėje naudojant išmaniuosius įrenginius. Ši paslauga tapo itin pravarti, ypač atkreipiant dėmesį, jog ir Google išleido nuostatas, pagal kurias tokios svetainės yra keliamos į aukštesnius rezultatus.

Facebook aplikacijos

Mes esame pirmaujanti programų kūrimo kompanija Lietuvoje. Siūlome Jums interneto, mobiliojo ryšio bei Facebook App plėtros paslaugas. Tegu žinia apie Jūsų įmonę apskrieja kosminiu greičiu!

SEO optimizavimas

Mūsų bendras tikslas – lankytojus paversti Jūsų klientais. Siekiant šio tikslo, mes pasitelkiame optimizavimo priemones, jog svetainė būtų matoma aukščiausiose paieškos vietose, o lankytojų srautas būtų nuolatinis.

Garantijos

Ypatingą dėmesį skirsime darbų kokybei, tad suteiksime vienerių metų garantiją, kurios metu prižiūrėsime svetainę, šalinsime iškilusias problemas bei nemokamai konsultuosime svetanės naudojimosi klausimais.

Elektroninių parduotuvių kūrimas

Tikime, kad glaudus bendradarbiavimas yra nepakartojamo rezultato pagrindas. Mūsų komanda visose svetainės kūrimo stadijose glaudžiai komunikuoja su klientų atstovais, to dėka užtikriname, jog klientas gautų pilnai jo poreikius atitinkantį produktą.

Elektroninių parduotuvių kūrimas

XXI amžiuje skaitmeninė bei reali erdvė susijungė, tad nieko nebestebina tai, kad siekiant kokybiškesnio verslo – jį vystyti reikia abiejose erdvėse. Elektroninių parduotuvių kūrimas – paslauga tiems, kurie nori padidinti savo klientų ratą ir apie konkrečią produkciją pranešti internete. Visi puikiai žinome, kad virtuali erdvė pasiekia kur kas didesnį žmonių ratą, reklama yra kur kas efektyvesnė, tuo pačiu, informacijos atradimas kur kas paprastesnis.

Elektroninių parduotuvių kūrimas su OpenCart TVS

Elektroninių parduotuvių kūrimas šiuo metu labai populiari paslauga, kadangi tai greitas, paprastas ir patogus būdas parduoti arba pirkti. Išskiriami šie mūsų kuriamų elektroninių prekybos vietų pliusai:
1. Parduotuvė draugiška SEO. Tai reiškia, kad pats puslapis jau bus tam tikra reklama.
2. Nesudėtinga turinio valdymo sistema, kurią labai greitai perpras iki šiol jokio kontakto su šio tipo parduotuvėmis neturintis asmuo.
3. Suteikiama galimybė parduotuvėje nustatyti norimą užsienio kalbą.
4. Sukuriama patogi platforma leidžianti bendrauti klientui ir pardavėjui.
5. Ir daug kitų funkcijų, kurios užtikrina, kad elektroninės parduotuvės valdymas bus paprastas, o klientas kartą užsukęs norės sugrįžti vėl.

Internetinių parduotuvių kūrimas

Internetinių parduotuvių kūrimas apima labai daug etapų, kurie užtikrina, kad viskas bus sukurta taip, kad labiausiai patenkintų klientų poreikius. Parduotuvėje vizualiai pateikiamos parduodamų prekių nuotraukos, pateikiami detalūs aprašymai. Visą informaciją verslininkas gali pakeisti, koreguoti pagal savo poreikius. Parduotuvės kūrimas apima ir tinkamiausio dizaino pasirinkimą, kuris gali būti tiek minimalus, tiek labiau neįprastas. Profesionalai, turintys išsilavinimą dizaino kūrimo srityje, pataria, koks labiausiai tinka ir estetiškai atrodo gražiausiai.

El-parduotuvės kūrimas

Kodėl verta pasitikėti „CET“ profesionalų paslaugomis?
• Darbai atliekami kokybiškai ir tuo pačiu greitai. Jeigu norite, kad parduotuvės įgyvendinimas būtų atliktas skubos tvarka – kreipkitės į mus.
El-parduotuvės kūrimas apima ir vidinis SEO optimizavimas, kurios užtikrina, kad sukurtas puslapis bus aukštose Google paieškos pozicijose ir nereikėtų mokomos Google AdWords reklamos.
• Mūsų sukuriamos elektroninės parduotuvės iškart pritaikomos mobiliesiems telefonams.
• Iškilus problemoms – suteikiame nemokamas konsultacijas ir greitai pašaliname gedimus

„CET“ – profesionalumas, tinkama kaina bei kokybė viename. Jeigu norite pradėti prekybą elektroninėje parduotuvėje – kreipkitės į geriausius savo srities specialistus!