Facebook Reklama

Efektyvi socialinio tinklalapio Facebook reklama padeda auginti aktyvią klientų auditoriją. Mes padedame išlaikyti susidomėjimą Jūsų prekiniu ženklu socialiniuose tinkluose.

Mūsų socialinės medijos ekspertai padės pasiekti Jūsų verslo tikslus, pritraukti tikslinę auditoriją, susies visą socialinės rinkodaros kampaniją su Jūsų skaitmeninės rinkodaros lūkesčiais. Sukursime socialinės rinkodaros strategiją, orientuotą į Jūsų verslą ir auditoriją. Mūsų teikiamos Facebook reklamos paslaugos suteikia galimybę dalintis informacija, kuri prekiniam ženklui, paslaugai ar produktui padeda tapti labiau matoma ir pasiekiama vartotojams. Facebook reklamos rezultatai atsispindi komentarų, peržiūrų, patikimų, pasidalinimų skaičiuose.

Nemokama konsultacija

Facebook reklama
Prekinio ženklo stebėsena

Mes stebėsime Jūsų prekinį ženklą ir naudosime numatytus socialinės medijos įrankius, kurie padės efektyviai padidinti prekės ženklo matomumą paieškos sistemose. Taip pat atsiras galimybė stebėti visą informaciją, susijusią su prekinio ženklo sklaida.

Facebook reklamos strategija

Kuriame reklaminius tekstus apie klientų teikiamas paslaugas bei produktus. Tai – itin efektyvi reklamos strategija, tinkama naudoti ne tik privačiame sektoriuje, bet ir verslo klientams.

Socialinė komunikacija

Socialinės medijos ekspertai prižiūrės Facebook reklamos rezultatus, sieks aukščiausių galimų rezultatų kuo platesnei tikslinei vartotojų auditorijai sukurti.

 

Mumis pasitiki

Klientų poreikiams įgyvendinti taikome į rezultatus orientuotus rinkodaros sprendimus. Džiaugiamės, jog mumis pasitikėjo ir teikiamomis paslaugomis liko patenkinti Lietuvos bei užsienio klientai.

    

TURITE KLAUSIMŲ? MES Į JUOS ATSAKYSIME

Skambinkite telefonu: (8-52) 100 104

Rašykite: info@cet.lt

Adresas: Savanorių pr. 176C-93, Vilnius LT-03154

Darbo laikas: Pirmadienis – Ketvirtadienis 8:00 – 17:00, Penktadienis 8:00 – 16:00

Rekvizitai:
UAB „Commercial Engineering Technologies“
Adresas: Savanorių prospektas 176C-52, Vilnius
Įmonės kodas: 302624745
PVM mokėtojo kodas: LT100006610314
Bankas: AB „DNB“
SWIFT AGBLLT2X Banko kodas 40100
Ats. sąsk.: LT634010042403207519